Milliseid brände eelistab glamuurne ärinaine Maret Soom?

Milliseid brände eelistab glamuurne ärinaine Maret Soom?

Alati särav ja glamuurne ärinaine ning ürituste korraldaja Maret Soom, kes on PR-valdkonnas kõrgelt hinnatud, armastab päikest ning kõike sellega kaasnevat. Kas ja kuidas aga kaitseb Maret oma nahka päikese eest ning kui oluliseks ta seda üldse peab? Ning millist jumet tumedapäine naine eelistab – kas sügavat päevitust või pigem naturaalset jumet? Buduaar rääkis Maretiga sel teemal lähemalt. Lisaks uurisime Mareti päikeseprillide kollektsiooni kohta!

Alati särav ja glamuurne ärinaine ning ürituste korraldaja Maret Soom, kes on PR-valdkonnas kõrgelt hinnatud, armastab päikest ning kõike sellega kaasnevat. Kas ja kuidas aga kaitseb Maret oma nahka päikese eest ning kui oluliseks ta seda üldse peab? Ning millist jumet tumedapäine naine eelistab  kas sügavat päevitust või pigem naturaalset jumet? Buduaar rääkis Maretiga sel teemal lähemalt. Lisaks uurisime Mareti päikeseprillide kollektsiooni kohta!

Maret tunnistab, et naha kaitsmine päikese eest on tema jaoks alati oluline olnud ning kuna tal on väga hele nahk, siis päikesepõletus on kerge tulema. “Kuna olen elanud Austraalias ja Uus-Meremal, kus naha kaitsmine on väga oluline ja ka laialt propageeritud, siis olen harjunud olema väga ettevaatlik. Kasutan päikesekreemi alati, kui päikese käes olen, osati ka seetõttu, et mul on loomupoolest väga hele nahk ning põletus võib tulla suhteliselt lihtsalt. Suvisel ajal kasutan ka näo- ja kehakreemi, kus SPF kaitse juba sees on,” tõdeb Maret.

Mõnusas rannatoolis head raamatut lugeda ning päikest võtta – Mareti jaoks poleks mingit probleemi ka kümme päeva jutti sedasi mööda saata. “Kuigi olen suht püsimatu loomuga, armastan päikese käes peesitada ning raamatut lugeda ja muusikat kuulata. Eriti mõnus on seda teha kaunis mererannas või rahulikumalt maakodu hoovis. Lõputult seda küll teha ei jõua, aga kümme päeva järjest näiteks puhkuse ajal pole üldse probleem,” naerab Maret.

Kuid millist jumet Maret eelistab – sügavat päevitust või kerget jumet? “Olen suhteliselt heleda nahaga olnud terve elu ja loomulikkus päevituse juures on parim. Väike jume teeb alati kaunimaks, aga pigem hoian oma nahka ja päevitan tervislikult.”

Suvisel ajal on päikeseprillid üheks kõige olulisemaks aksessuaariks ning ka Maret tunnistab, et tal on neid päris mitu paari. Siinkohal mängib Mareti jaoks olulist rolli ka kõrge kvaliteet. “Päikeseprille ma armastan ning mul on neid hetkel kokku umbes viis või kuus paari. Minu lemmikbrändiks on YSL, kuid viimase aja lemmikute hulgas on ka üks paar Diori ning paar Emporio Armani päikeseprille. Valin neid eelkõige hetke trendide järgi ning loomulikult ka selle järgi, kuidas prillid minu näokuju ja stiiliga sobivad,” tõdeb Maret, et suvalisi päikeseprille ta kandma nõus ei ole.

Karin Karu