Milliseid ehteid armastab Kristiina Aigro?

Milliseid ehteid armastab Kristiina Aigro?

Oma ehtelaeka avab miss, modell ja noor ema Kristiina Aigro, kes kannab pea iga päev kaelas Mehhikost toodud inkade päikesekalendrit.

Oma ehtelaeka avab miss, modell ja noor ema Kristiina Aigro, kes kannab pea iga päev kaelas Mehhikost toodud inkade päikesekalendrit.

Mis oli esimene ehe, mida mäletad end kandmas?
Esimesed ehted, mida sõbrannadega õhinal valmistasime, olid värvilistest traatidest punutud sõrmused, käevõrud ja kaelakeed. Esimese niinimetatud tõelise ehte – kullast sõrmuse – lasi valmistada mulle ema kodus olnud kuldmündist, kui ma olin 12aastane. Sõrmus on mulle hinge jäänud seetõttu, et see läks kaduma hotellitoas… Avastasin koju jõudes, et sõrmusekarp oli tühi.

Milliseid ehteid kannad igapäevaselt?
Seoses minu noore ema staatusega piirduvad igapäevaselt kantavad ehted abielusõrmuse ja väikeste kuldkõrvarõngastega. Ehted on laste jaoks liiga huvitavad objektid, mida tuleb tirida, tõmmata ja võimalusel tükkideks lammutada. Lihtsam ja turvalisem on hoiduda laste lemmikahvatlustest. Minu kõige tähtsam igapäevane aksessuaar juba viimased neli aastat on minu “lemmikkaelakee“ – poja lutt, mis paela otsa panduna kampsuni küljes ripub.

Kõrvarõngad, käevõrud, kaelaehted, sõrmused, juuksekaunistused… Milliseid ehteid on sul kõige rohkem ja mida kõige rohkem kannad?
Minu väike hobi oli koguda reisidelt erinevaid käevõrusid. Vahepeal oli mul ligi 30 käevõru, kuid aja möödudes on paljud neist katki või kaduma läinud. Emaks saades loobusin kollektsiooni täiendamisest, sest kodust välja tormates unustan ehted enamasti lihtsalt karpi.

Mida ehete juures enim hindad ja mida eelistad?
Mulle ei meeldi üledisainitud keerulise struktuuriga mitmevärvilised ehted. Ehted võivad olla nii suured kui väikesed, kuid disain peab olema lihtne, voolujooneline. Allergia tõttu saan kõrvas kanda ainult kuld- või hõbeeheteid, mistõttu on valik piiratud.

Kas armastad pigem tagasihoidlikke või silmatorkavaid ehteid ja miks?
Ilu peitub lihtsuses. Mida ekstravagantsem ehe, seda raskem on seda sobitada riietusega ja tüdimus tuleb kiiresti. Eelistan klassikalisi ehteid, mis annavad väikese sädeme riietusele, kuid ei jäta kandjat ehte varju. Kõige olulisem aksessuaar iga riietuse juures on vöö ja kingad, mitte ehted.

Loe täispikka intervjuud ja vaata Kristiina ehteid ajakirjast Buduaar Shopping!

Buduaar Shopping

Sarnased artiklid