Milliseid ilutooteid kasutab miss Kristina Karjalainen?

6 kommentaari
Milliseid ilutooteid kasutab miss Kristina Karjalainen?

Eesti miss Kristina Karjalainen (24) unistab karjäärist modellimaailmas ning just sel põhjusel lasi ta endale eelmise aasta detsembris ka kunstrinnad panna. Kristina unistuseks on aga saada Victoria’s Secrets modelliks!  Kristina välimus on tema üheks suurimaks varaks ning just sel põhjusel tundis Buduaar huvi, kuidas Kristina oma näonaha ning juuste eest hoolitseb.

Eesti miss Kristina Karjalainen (24) unistab karjäärist modellimaailmas ning just sel põhjusel lasi ta endale eelmise aasta detsembris ka kunstrinnad panna. Kristina unistuseks on aga saada Victoria’s Secrets modelliks! 

Kristina välimus on tema üheks suurimaks varaks ning just sel põhjusel tundis Buduaar huvi, kuidas Kristina oma näonaha ning juuste eest hoolitseb.

Et oma näonahk kaunina hoida, teeb Kristina iga nädal koorivaid ning niisutavaid näomaske. “Kasutan Sesderma näomaske – üks on kooriv mask ja teine niisutava toimega. Teen mõlemat maski kaks korda nädalas – tulemuseks on värske, särav ja nooruslik jume. Lisaks kasutan Sesderma näokreemi, mis sobib minu näonahale suurepäraselt,” tõdeb Kristina.

Kuidas hooldab Kristina aga oma juukseid? “Pesen neli korda nädalas pead, kasutan Goldwelli ja CHI juuksehooldustooteid, sest need muudavad minu kiharad pehmeks, läikivaks ja kohevaks,” kiidab Kristina oma lemmiktooteid. 

Karin Karu