Milliseid kinke on Liis Lemsalu saanud oma fännidelt?

Milliseid kinke on Liis Lemsalu saanud oma fännidelt?

“Eesti otsib superstaari”, neljanda hooaja võitja Liis Lemsalu võib nüüd veidi kergendatult hingata ja aega maha võtta, kuna saate käigus oli tempo üsna suur. Seega ei leidnud ta nii palju aega oma sõpradega koos veetmiseks, kui oleks soovinud. “Õnneks on nüüd on asjaolud hoopis teised ja võtan hetkel suvest kõike, mis võtta annab. Juulikuu on puhkamiseks ning augustikuu näeb ette töötamist. Olen rahul, et saan praegu veidike aega maha võtta ja nautida kõike ilusat siin maailmas,” räägib ta.

“Eesti otsib superstaari” neljanda hooaja võitja Liis Lemsalu võib nüüd veidi kergendatult hingata ja aega maha võtta, kuna saate käigus oli tempo üsna suur. Seega ei leidnud ta nii palju aega oma sõpradega koos veetmiseks, kui oleks soovinud. “Õnneks on nüüd on asjaolud hoopis teised ja võtan hetkel suvest kõike, mis võtta annab. Juulikuu on puhkamiseks ning augustikuu näeb ette töötamist. Olen rahul, et saan praegu veidike aega maha võtta ja nautida kõike ilusat siin maailmas,” räägib ta.

Mis tunded Sind valdavad pärast Superstaari saate võitu? Kas tunned ennast ka kuidagi teistmoodi?
Olen tänulik kõigile inimestele, kes avasid mulle sellise teekonna. Mitte miski poleks võimalik ilma minu toetajateta ning üritan nüüd kõigest väest leida enda kõrvale need õiged inimesed, kes hakkavad mind toetama minu teekonnal. Erilisi muutusi ei ole ma märganud ega ka tundnud, ehk on need tunded alles protsessis.

Oled Eesti superstaar olnud küll veel üsna lühikest aega, aga on Sul juba mõni naljakas või tobe vahejuhtum toimunud mõne oma fänniga?Oled sa fännidelt kinke saanud?
Mu naabruses elavad noored fännid on käinud mu ukse taga mind välja kutsumas. Saate käigus, mil elasin Nordic hotellis, toodi mulle hotellituppa pakk, mille sees oli pikk kahepoolselt täiskirjutatud kiri ning suur kaisukaru. Kingitusteks on üleüldiselt olnud karud, kaardid, ehted või lilled.

Kelleks Sa tahtsid saada lapsepõlves või siis millest unistasid lapsepõlves?
Unistusi oli lapsepõlves üpris palju, kuid kõige enam meenub mulle tahe sõita bussiga. Millegipärast köitis mind bussi suur rool ja rohkemat ei vajanudki ma väiksena.

Kus võib Sind sel suvel esinemas kohata ?
Soovin kõige enam esineda oma tulevasel plaadil oleva loominguga, aga et see kõik on alles praegu valmimas, siis üritan ära oodata aja, mil saan publiku ette tulla valmis produktiga. 

Sandra Davõdov

Sarnased artiklid