Milliseid omadusi hindab mehes Kertu Jukkum?

Milliseid omadusi hindab mehes Kertu Jukkum?

Raadio Sky Plussi hommikuprogrammi särtsaka reporteri Kertu Jukkumi suhteseis on hõivatud. Buduaar uuris neiult, millised omadused mehes on need, mis teda külmaks ei jäta ja milliseid iseloomuomadusi ta ei kannata. Kerttu jaoks ideaalse partneri omadusi on kolm – armastusväärsus, intelligentsus, mehelikkus. Arvestades seda, et kaunitar pole vallaline, on ta järelikult ka sellise mehe endale leidnud. Omadusi, mida Kerttu aga mehes silma otsas ei kannata, on samuti kolm. “Ma ei kannata liigset edevust, üleolevust ja kadedust,” vastab ta.    

Raadio Sky Plusi hommikuprogrammi särtsaka reporteri Kertu Jukkumi suhteseis on hõivatud. Buduaar uuris neiult, millised omadused mehes on need, mis teda külmaks ei jäta ja milliseid iseloomuomadusi ta ei kannata.

Kolm kõige tähtsamat omadust Kertu ideaalse partneri juures on armastusväärsus, intelligentsus, mehelikkus. Arvestades seda, et kaunitar pole vallaline, on ta eeldatavasti ka sellise mehe endale leidnud. Omadusi, mida Kertu aga mehes silma otsas ei kannata, on samuti kolm. “Ma ei kannata liigset edevust, üleolevust ja kadedust,” vastab ta.

Buduaar.ee