Milliseid riideid armastab kanda tantsutäht Kaisa Oja?

24 kommentaari
Milliseid riideid armastab kanda tantsutäht Kaisa Oja?

Saatest “Tantsud tähtedega” tuntuks saanud võistlustantsija Kaisa Oja, kellel on Tartus ka oma õmblussalong, kus saab õmmelda alates võistlustantsukleitidest-pükstest-pluusidest kuni balli-ja lõpukleitideni välja, rääkis Buduaarile, milliseid riideid ta igal võimalusel kanda armastab.

Saatest “Tantsud tähtedega” tuntuks saanud võistlustantsija Kaisa Oja, kellel on Tartus ka oma õmblussalong, kus saab õmmelda alates võistlustantsukleitidest-pükstest-pluusidest kuni balli- ja lõpukleitideni välja, rääkis Buduaarile, milliseid riideid ta igal võimalusel kanda armastab.

Kindlat moeikooni Kaisal pole, kuid elegantsed ning ülimalt naiselikud riided on alati Kaisa pilku püüdnud.

“Mood on mulle alati väga suurt huvi pakkunud. Kaunid kleidid ja kingad on ju ka võistlustantsu oluliseks osaks. Jah, tõesti ma ei saa öelda, et keegi kindel persoon mulle oma stiiliga suureks eeskujuks oleks, kuid pikad ja kaunid kleidid jäävad alati silma. See ei tähenda, et ma teksapükse üldse ei kannaks, kuid igal võimalusel eelistan ikka kleite ja kauneid seelikuid.”

Kuidas aga suhtub Kaisa kõrge kontsaga kingadesse? “Platvormkingad teevad mind minu arvates natuke liiga pikaks, eelistan ilusaid kõrge kontsaga kingi. Aga 10cm peab ühe korraliku kinga konts kindlasti olema,” naerab Kaisa. 

Hiljuti hakkas Kaisa oma õega Inglismaalt sukkpükse maale tooma. “Minu õde kolis mõni aeg tagasi Inglismaale ning avastas seal Pretty Polly ja House of Holland sukkpüksid. Kuna need on väga ilusad ja Eestis selliseid polnud, siis mõtlesimegi, et miks ka mitte… Müüme neid ka sel laupäeval Pärnus toimuval Moe-Bazaar üritusel.”

Karin Karu