Milliseid riideid armastab noor ärimees Priit Tomp?

Milliseid riideid armastab noor ärimees Priit Tomp?

Väljapaistev, elurõõmus ja energiline noormees Priit Tomp, Cherry.ee tegevjuht oli piisavalt julge, et avada uks oma mõttemaailma ja garderoobi ning tutvustada, mida arvab tema moest.  

Väljapaistev, elurõõmus ja energiline noormees Priit Tomp, Cherry.ee tegevjuht oli piisavalt julge, et avada uks oma mõttemaailma ja garderoobi ning tutvustada, mida arvab tema moest.

Kuidas sa oma riideid valid? Millisel määral loeb meeleolu, eseme disain või hind?
Tavaliselt lähen poodi kindla eesmärgiga. Tean, et paljud inimesed, eriti naised, tulevad ühe asja asemel poest mitmega. Vahel juhtub mul ka nii, et lähen ostma ühte asja, koju tulen aga tagasi hoopiski millegi muuga, aga samast osakonnast, sest poodides ringi ma üldjuhul ei jookse. Kui mõne “vajaliku” asja kõrval ripub vinge “ebavajalik”, ostan selle sealt ära.

Kumb on sinu jaoks tähtsam, stiil või mugavus?
Kindlasti mugavus! Mulle meeldib, kui mul on mugav olla, sest need asjad, mis tunduvad stiilsed, kuid päeva lõpuks tunned ennast nendes ebamugavalt, jäävadki lõppkokkuvõttes kappi. Siiski hoian neid seal igaks juhuks alles. Järjekord on selline, et eelkõige peab asi olema seljas mugav ja alles siis stiilne. Väga meeldivad selles osas triiksärgid. Eriti pehmed ja mugavad on aga Sandi särgid.

Kas oled oma töö tõttu sunnitud riidevalikut piirama?
Kindlasti. Olenevalt sellest, mida järgmine päev toob, valin ka üks õhtu enne vastavad riided. Kui kontoris on tavaline päev, eelistan smart casual stiili, kuhu kuuluvad teksad, kingad või saapad, T-särgi inimene ma kindlasti pole, kui, siis ainult suvel. Konverentsidel meeldib kanda särke, veste, mida mul on kapis omajagu varuks, ja lipse. Viimane kategoriseerub olulise aksessuaarina. Väga lahe on näitekst must lips või kerge läikega valge lips. Üks lemmik on mul mummuline roosa. Tuhme lipsusid ei kanna ma üldse. Võin öelda, et oma vanuse kohta on mul neid üle keskmise.

Kas oled olnud olukorras, kus tunned, et oled riietusega üle pingutanud?
Kindlasti, jah. Vahel tundub, et seekord läks küll paljuks, kuid õnneks on kõik võimalik kiiresti ära parandada. Kui kannan lipsu ja pintsakut ja teised on kohal tavaliste T-särkidega, võtan ruttu pintsaku seljast ja lipsu eest, teen särgi ülemise nööbi lahti ja kerin käised üles. Palju lihtsam on minna kohale nagu “oma mees”, kui tunda ennast vales taldrikus maandununa.


Loe, mida Priit veel moest mõtleb ning mida eelistab ta näha neidude seljas, värskest Buduaari suvenumbrist!

 

Buduaar Shopping Suvi 2012
Kristiina Virt