Millises rannas käib unistuste prints Roberto?

Millises rannas käib unistuste prints Roberto?

Saate “Unistuste Printsess” meeskangelane Roberto de Silvestri rääkis Buduaarile, mis on suvises Eestis tema lemmiklinn ning kus rannas ta siin olles tavaliselt käib. Robertole meeldib suvel kõige rohkem aega veeta suvepealinnas Pärnus. “Mulle meeldib Pärnu väga, aga kahjuks pole mul eriti palju aega, et sinna tihemini sõita. Mulle meeldib Pärnu rand ja sealsed pargid ja kogu suvine feeling, mis suvepealinnas on. Ning isegi mõned klubid on Pärnus päris head,”ütleb Roberto Buduaarile. Tallinnas olles käib itaallasest ärimees aga tavaliselt hoopis Pirita rannas suvemõnusid nautimas.    

Saate “Unistuste Printsess” meeskangelane Roberto de Silvestri rääkis Buduaarile, mis on suvises Eestis tema lemmiklinn ning millises rannas ta siin olles tavaliselt käib.

Robertole meeldib suvel kõige rohkem aega veeta suvepealinnas Pärnus. “Mulle meeldib Pärnu väga, aga kahjuks pole mul eriti palju aega, et sinna tihemini sõita. Mulle meeldib Pärnu rand ja sealsed pargid ja kogu suvine feeling, mis suvepealinnas on. Ning isegi mõned klubid on Pärnus päris head,”ütleb Roberto Buduaarile. Tallinnas olles käib itaallasest ärimees aga tavaliselt hoopis Pirita rannas suvemõnusid nautimas.