Millisest magustoidust on Liis Lemsalul sõltuvus?

"Eesti otsib superstaari" neljanda hooaja võitja nooruke Liis Lemsalu on viimasel ajal laulmise kõrvalt ka modellindusega tegelema hakanud. Nimelt on ta osalenud päris mitmetel moeshow´del, esitledes mainekate Eesti moeloojate disaini. Alati särav ja kaunis Liis rääkis aga Buduaarile oma lemmiksöökidest ning sellest, millega tema päev reeglina algab.

“Eesti otsib superstaari” neljanda hooaja võitja nooruke Liis Lemsalu on viimasel ajal laulmise kõrvalt ka modellindusega tegelema hakanud. Nimelt on ta osalenud päris mitmetel moeshow´del, esitledes mainekate Eesti moeloojate disaini. Alati särav ja kaunis Liis rääkis aga Buduaarile oma lemmiksöökidest ning sellest, millega tema päev reeglina algab.

“Mina ei alusta päeva kohvi või teega, eelistan hoopis vett. Täiesti tavaline gaseerimata ja maitsestamata vesi on kõige parem algus päevale. Söögi kõrvale armastan väga rohelist teed juua,” räägib Liis, et tervislik eluviis on tema jaoks alati oluline olnud.

“Magustoitudest armastan enim nougat’i-nimelist šokolaadi sisaldavat maiust, seda müüakse päris mitmetes poodides ning pakutakse ka paljudes söögikohtades,” ei pea Liis oma kehakaalu pärast muret tundma.

“Mis aga soolastesse toitudesse puutub, siis absoluutselt igasugused pastad on minu lemmikud,” on kaunitar pastaroogadest juba pikka aega vaimustuses olnud.

Karin Karu