Millist horoskoopi usub Kristiina Heinmets-Aigro?

Millist horoskoopi usub Kristiina Heinmets-Aigro?

1997. aasta Miss Estonia Kristiina Heinmets-Aigro(32) on tuntust kogunud erinevate teleprojektidega. Kaunitar juhtis neli aastat tagasi saadet “Tantsud tähtedega”, oli kohtunik eelmisel sügisel eetris olnud tõsielušõus, milles moefirma Bastion otsis uut disainerit, ning viimati nägime Kristiinat Eesti Talent 2010 kohtunike lauas. Lisaks sellele on ta viis viimast aastat olnud üks “Eestimaa uhkuse” gala produtsente. Kristiina avaldas Buduaarile, et usub vaid oma onu Igor Mangi horoskoope!
 

1997. aasta Miss Estonia Kristiina Heinmets-Aigro(32) on tuntust kogunud erinevate teleprojektidega. Kaunitar juhtis neli aastat tagasi saadet “Tantsud tähtedega”, oli kohtunik eelmisel sügisel eetris olnud tõsielušõus, milles moefirma Bastion otsis uut disainerit, ning viimati nägime Kristiinat “Eesti Talent 2010” kohtunike lauas. Lisaks sellele on ta viis viimast aastat olnud üks “Eestimaa uhkuse” gala produtsente. Kristiina avaldas Buduaarile, et usub vaid oma onu Igor Mangi horoskoope!

Kristiina räägib, et usub vaid oma onu Igor Mangi personaalsetesse horoskoopidesse, sest need on nii mõnigi kord täppi läinud. “Ma usun oma onu, ema kaksikvenna  Igor Mangi tehtud personaalsetesse horoskoopidesse. Isegi kõige skeptilistematel hetkedel on tema arvamus osutunud õigeks. Üks meeldejäävamaid hetki – olin edukalt sooritanud sisseastumiseksamid EBS’i ja olime emaga teeõhtul onu juures külas. Minu suure majadushariduse omandamise soovi peale lausus onu: “Seda ülikooli sa ei lõpeta! Sulle ei sobi majandus ja matemaatika, sulle sobivad humanitaarained, kunst, luule, loovus jms. Õppima asud sa alles mõne aja pärast!” 17-aastase keskkooli lõpetanu jaoks oli see loomulikult suur löök. Õhtul sai nii mõnigi pisar valatud. Nii nagu onu oli ette näinud, ei omandanud ma bakalaureuse kraadi mitte ärijuhtimise, vaid elektroonilise meedia alal ja seda mõne aasta pärast. Selliseid perekondlikke väga otseseid hetki on olnud ka teisi, seetõttu on onu Igor minu jaoks suur autoriteet. Igor Mang on vastand oma õele, minu emale, kuigi on nad kaksikud. Ta on üks intelligentsemaid, erudeeritumaid ja väljapeetumaid inimesi, keda ma tean!” jutustab ta.

Tene Sommer