Millist naist tahavad George Clooney ja Robbie Williams?

Manchester United`i jalgpallur Cristiano Ronaldo tunnistas sügisel ajakirjale NOW, et tema unistuste naine on Angelina Jolie. „ Ma tahaksin abielluda varsti, aga ma pole veel ideaalset naist kohanud.  Kui ma kunagi ta leian, siis ta on midagi sellist nagu  Angelina Jolie. Mulle on tähtis see, mis on sees, kuigi ta peab ka välja nägema väga ilus”.

Buduaar uuris välja, millised on maailmakuulsate inimeste unistuste naised.

Manchester United`i jalgpallur Cristiano Ronaldo tunnistas sügisel ajakirjale NOW, et tema unistuste naine on Angelina Jolie. „Ma tahaksin abielluda varsti, aga ma pole veel ideaalset naist kohanud. Kui ma kunagi ta leian, siis ta on midagi sellist nagu Angelina Jolie. Mulle on tähtis see, mis on sees, kuigi ta peab ka välja nägema väga ilus”.

Menuseriaali „Põgenemine„ staar Wentworth Miller on tunnistanud, et tema unistuste naine on pigem tumeda peaga, enesekindel, stiilne ja hea huumorisoonega. Ühtegi konkreetset nime Wentworth siiski esile tuua ei ole soovinud.

Laulja Shaggy on rääkinud, et tema ideaalnaine on Drew Barrymore.

Matthew McConaughey on tunnistanud ajakirjale People, et tema ideaalnaine on kuum ja seksikas, kuidas samas lõbus ja lahe. „Hea huumorisoonega naine on alati lahe ja hea iseloom on väga oluline”, ütleb Matthew.

Mõne aasta eesti on poplaulja Robbie Williams oma ideaalnaisena kirjeldanud modell Cindy Crawfordi. „ Ma olen väga valiv ja vähesed naised meeldivad mulle. Mu latt on niigi kõrgel, kui kohtasin Cindy Crawfordi, siis tõusis see veelgi. Ta on õnnelikult abielus väga toreda mehega ja nad on väga armunud, mis muutis Cindy minu silmis veelgi atraktiivsemaks. Ta on tõenäoliselt parim naine maailmas – väga tore, ilus, lõbus”.

Hollywoodi staar ja Martini reklaaminägu George Clooney ütleb, et ta sooviks ise luua ideaalnaise kasutades erinevaid osi oma senistest kaasnäitlejannadest. „ Ideaalne naine on üks tõeline segu. Tal võiks olla Nicole Kidmani naer, Julia Robertsi iseloom, Michelle Pfeifferi põhimõtted ja lisaks Jennifer Lopezi ambitsioonikus”, kommenteeris paari aasta eest oma ideaali Clooney.

Kuigi naised julgevad harva konkurente imetleda, siis peab Jessica Biel ideaalseks naiseks Jennifer Anistoni. „Ma tahaksin olla tema moodi ja mulle meeldivad tema filmirollid väga”, tunnistab Jessica. Väidetavalt on varem meedias Anistoni ideaalseks naiseks pidanud ka Jessica praegune elukaaslane Justin Timberlake. Vaat kui tore, et noortel on üks maitse naiste suhtes.

Aga kes on sinu ideaalnaine või kelle moodi tahaksid olla?

Pilt: ajakirjast Buduaar Shopping No.5