Millist omadust hindab mehes Evelyn Sepp?

Millist omadust hindab mehes Evelyn Sepp?

Evelyn Sepp on töötanud Riigikogu Eesti Keskerakonna fraktsiooni nõunikuna ning ka Keskerakonna infojuhina, samuti on ta Eesti Ujumisliidu ning Eesti Võitlusspordi Ühenduse president ning Tallinna linnavalitsuse kuritegevuse komisjoni liige. Aastal 2008 osales tegus naine saates “Tantsud Tähtedega” ning sel aastal koos Margus Vaheriga ka saates “Laulud Tähtedega”. Evelyn paljastas Buduaarile, millist omadust ta mehes enim hindab.  

Evelyn Sepp on töötanud Riigikogu Eesti Keskerakonna fraktsiooni nõunikuna ning ka Keskerakonna infojuhina, samuti on ta Eesti Ujumisliidu ning Eesti Võitlusspordi Ühenduse president ning Tallinna linnavalitsuse kuritegevuse komisjoni liige. Aastal 2008 osales tegus naine saates “Tantsud Tähtedega” ning sel aastal koos Margus Vaheriga ka saates “Laulud Tähtedega”. Evelyn rääkis Buduaarile,             millist omadust ta mehes enim hindab.

Evelyn leiab, et inimeste puhul on kõige tähtsam see, et nad oleksid targad. Ta lisab: “Inimlikkus ja muud toredad omadused loomulikult ka. Targale mehele võib nii mõndagi andeks anda, rumala eest tuleb aga lihtsalt ära joosta, kui muud üle ei jää.“

Buduaar.ee