Millist õppeainet vihkas kooliajal Vanilla Ninja endine lauljatar Katrin Siska?

Millist õppeainet vihkas kooliajal Vanilla Ninja endine lauljatar Katrin Siska?

Endine Vanilla Ninja lauljatar Katrin Siska, kes nüüd töötab Lindakivi Kultuurikeskuse direktorina, rääkis Buduaarile sellest,  milliseid õppeaineid kaunis naine kooliajal enim armastas ning mis talle rohkem vastukarva käis.  

Endine Vanilla Ninja lauljatar Katrin Siska, kes nüüd töötab Lindakivi Kultuurikeskuse direktorina, rääkis Buduaarile sellest, milliseid õppeaineid kaunis naine kooliajal enim armastas ning mis talle vastukarva käis.

“Koolis fännasin muusikatundi, kunstiõpetust, matemaatikat ja keeleõpet  – eesti, vene, inglise ning saksa keelt. Seal tundsin end tõesti kui kala vees, tunnid olid huvitavad ja lõbusad,” tunnistab Katrin, et talle olid kooliajal meeltmööda vägagi erinevad õppeained.

“Eks kooliajal oli aine meeldimine ja mittemeeldimine kinni suuresti lisaks enda edusammudele ka õpetaja isiksuses, tema oskuses ja heas soovis lastele asjad selgeks teha. Täpselt sel põhjusel ei meeldinud mulle näiteks üldse IT, sest seda andis üks vana härra, kes alati palju higistas, suitsetas, ei kuulnud hästi ja tuli iga kord hästi lähedale seletama, kui keegi midagi küsis. Siis juhtuski nii, et keegi eriti ei küsinud, ei osanud ega tahtnudki teada selles tunnis midagi,” mäletab Katrin väga hästi, kuidas üks õpetaja suutis oskamatusega oma aine ebameeldivaks teha.

Karin Karu