Mis inspireerib Kene Verniku riietumisstiili?

Mis inspireerib Kene Verniku riietumisstiili?

Laulja Kene Vernik on “Eesti otsib superstaari” kolmanda hooaja finalist, kes hetkel kuulub bändi Mimicry koosseisu. Kene on õppinud Akadeemias Nord psühholoogiat ning pärast lõpetamist töötab ta unetehnikuna Tartu Psühhiaatriakliiniku Unekeskuses, tegeledes meele­olu- ja unehäirete all kannatavate inimestega. Buduaar uuris lauljatarilt tema riietusstiili, vaba aja ning tema enda une kohta.  Kenel on väga silmatorkav ja eriline stiil. Inspiratsiooni riietumisel saab noor lauljatar peamiselt muusikast, mis teda hetkel huvitab. Buduaar küsis ka tema viimase ostu kohta. “Viimati ostsin endale imeodava hinna eest kaks imeilusat kleiti,” vastab Kene.    

Laulja Kene Vernik on “Eesti otsib superstaari” kolmanda hooaja finalist, kes hetkel kuulub bändi Mimicry koosseisu. Kene on õppinud Akadeemias Nord psühholoogiat ning pärast lõpetamist töötab ta unetehnikuna Tartu Psühhiaatriakliiniku Unekeskuses, tegeledes meele­olu- ja unehäirete all kannatavate inimestega. Buduaar uuris lauljatarilt tema riietusstiili, vaba aja ning tema enda une kohta. 

Kenel on väga silmatorkav ja omapärane stiil. Inspiratsiooni riietumisel saab noor lauljatar peamiselt muusikast, mis teda hetkel huvitab. Buduaar küsis ka tema viimase ostu kohta. “Viimati ostsin endale imeodava hinna eest kaks imeilusat kleiti,” vastab Kene.

Laulja Kene Vernik peab tunnistama, et hetkel ei jää tal oma bändi Mimicry kõrvalt puhkuseks eriti aega. “Kui pisike hingetõmme siiski juhtub olema, siis üritan oma aega veeta koos vendadega. Ning kui aus olla, siis hetkel on ka mu lapsepõlve hobid – kirjutamine, postkaartide kogumine ja jooksmine – kõik unarusse jäänud, sest muusika võtab kogu aja,” räägib Kene. Ka suvi on Kene jaoks üsna töine: “Hetkel genereerin uut muusikat oma ajurakkudest.”

Lisaks muusiku ametile töötab lauljatar ka unetehnikuna. Kene tunnistab, et ta pole ise siiani aga uneprobleemidega maadlema õnneks pidanud. “Mul on üllatavalt hea uni. Stressi korral töötab organism suurepäraselt – ta tahab und. Ma usun, et see on märksa parem variant kui ärevana terve öö üleval olla.”

Tene Sommer