Mis on Inga Alliku arvates “Pilvede all” sarja edu?

Mis on Inga Alliku arvates “Pilvede all” sarja edu?

Näitleja Inga Allik mängib hetke kõige kuumemas telesarjas “Pilvede all” Pireti rolli. Kaunis näitleja rääkis Buduaarile, et tema arvates seisneb sarja edu selles, et see peegeldab päris maailma, ehtsate valude ja rõõmudega.  

Näitleja Inga Allik mängib hetke kõige kuumemas telesarjas “Pilvede all” Pireti rolli. Kaunis näitleja rääkis Buduaarile, et tema arvates seisneb sarja edu selles, et see peegeldab päris maailma ehtsate valude ja rõõmudega.

Inga räägib, et telesari “Pilvede all” on töö, mida ta südamest armastab, ning tema arvates peitub sarja edu selle sarnasuses reaalse eluga. ““Pilvede all” on päris maailm, päris valude ja rõõmudega. Inimestel on järjest vähem aega süübida enesesse, võib-olla on selles loos midagi, mis aitab aega maha võtta,” arvab ta. Fiktsionaalse naise Piretiga, keda Inga sarjas mängib, sarnaneb ta nii palju kui ta ise või stsenarist lasevad sarnaneda. “Piret on fiktsioon, kuid temas on palju omadusi, mis ei ole minulegi võõrad. Kõige rohkem olen ma siiski iseenda moodi, Inga Alliku moodi. Kuna Piretit mängin mina, siis kahtlemata on sellesse rolli sattunud rohkem mind, kui seda oleks juhtunud ilma minuta!”

Enne raskeid stseene teeb Inga palju eeltööd ning mõtleb ja jälgib palju. “Eks töö hulk ja süvenemise aste oleneb näitlejast. Kui on ette näha keerulisi stseene, siis kannan neid vahel nädalaid endaga mõttes kaasas. Püüan aru saada ja mõista – see ei olegi alati nii lihtne. Teksti päheõppimine ei ole minu jaoks kindlasti mitte kõige keerulisem osa selles töös,” lisab ta. 

Töö teeb lihtsamaks aga tore meeskond, kellega töötamist Inga naudib. “Kaadri taga saab tihti nalja. Meil on vahva meeskond ja palju neid, kes oskavad tuju üleval hoida. Tähtsam kui naljakad momendid on see, kui pärast pikka päeva lahku minnes üksteisele ikka veel naeratada suudetakse!”

 

Tene Sommer