Mis on modelli Annely Tsahkna suur kirg?

10 kommentaari
Mis on modelli Annely Tsahkna suur kirg?

Ärimehe Andres Tsahkna modellist abikaasa Annely Tsahkna rääkis Buduaarile, et tema lemmikhobiks on tema pere! Vabal ajal meeldib kaunitarile sportimine värskes õhus, kokkamine ning muidugi modellindus!  

Ärimees Andres Tsahkna modellist abikaasa Annely Tsahkna rääkis Buduaarile, et tema lemmikhobiks on tema pere! Vabal ajal meeldib kaunitarile sportimine värskes õhus, kokkamine ning muidugi modellindus!

Kuna Annelyl on kaks väikest last, kolm koera ja viis kassi, siis seetõttu pole tal hobide jaoks eriti aega. “Tegelikult võib öelda, et nemad ongi minu lemmikhobideks. Siiski naudin ka väga jalutamist, nii päeval kui öösel, päikest, merd, trennis meeldib käia, jalgrattaga sõita, mäesuusatamine, reisimine. Kõik tegevused, mida vabas õhus saab teha, on väga mõnusad.”

Lisaks sellele on Annely üheks suureks kireks ka kokkamine! “Üks mu suur kirg on kokkamine, mulle väga meeldib eksperimenteerida köögis. Salatid, pirukad, koogid ja vürtsikad road on lemmikud. Alles hiljuti leiutasin ühe uue retsepti, mis sai nii vürtsikas, et endalgi oli pisar silmas ja hing kinni, kui sõin,” jutustab ta.

“Ka modellindust võib hobiks nimetada, kuna ma ise endaga väga ei eksperimenteeri, siis on väga põnev, kui teised seda minu peal katsetavad ja lõpptulemus on alati väga üllatav ja kaunis olnud!” arvab kaunis naine.

Tene Sommer

 

Sarnased artiklid