MIS ON TEMA SALADUS: GIGI HADID püsib sale ilma trennita

Californiast 21aastane modell Gigi Hadid pole eales olnud liiga peenike, ülekilodest ei tasu siin üldse rääkida ning tema elustiil on alati tervislik olnud. Kuid ta ei tee trenni nii nagu enamus Victoria's Secreti pesumodelle seda teevad ning püsib sale sellele vaatamata. Ka lihast ja hamburgerist pole ta loobunud.

Californiast pärit 21aastane modell Gigi Hadid pole eales olnud liiga peenike, ülekilodest ei tasu siin üldse rääkida ning tema elustiil on alati tervislik olnud. Kuid ta ei tee trenni nii nagu enamik Victoria’s Secreti pesumodelle seda teeb ning püsib sale sellele vaatamata. Ka lihast ja hamburgerist pole ta loobunud.

Milles peitub Gigi Hadidi saleda figuuri saladus? Naine ise tõdeb, et ühest küljest on see kindlasti seotud heade geenidega ning teisalt on ta lihtsalt eluaeg olnud pigem aktiivne ja söönud puhast toitu. Olles üles kasvanud linnas, kus rannahooaeg kestis aastaringselt, joosti bikiinides ringi iga päev. Istuv elustiil ei ole Gigile kunagi meeltmööda olnud ja tuleb tõdeda, et liikumine mõjub ka ainevahetusele hästi.

Jõusaali asemel eelistab Gigi pigem värskes õhus liikumist ja kui rääkida toidust, siis ta lihtsalt ei taha ebatervislikku toitu ja leiab, et ka hamburger võib olla kasulik – kõik oleneb toorainest.

Selleks, et olla sale, ei pea sugugi jõusaalis käima, ent sellisel juhul tuleb oma menüüle rohkem tähelepanu pöörata – puhas toit aitab tõepoolest saledat joont hoida ja liikuv eluviis hoiab lihased toonuses.

Allikas: redbook