Mis on võistlustantsija Kaisa Oja lemmiktoidud?

Mis on võistlustantsija Kaisa Oja lemmiktoidud?

Saatest “Tantsud Tähtedega” tuntuks saanud võistlustantsija Kaisa Oja figuuri kadestab nii mõnigi. Kaunitar rääkis Buduaarile, et tema lemmiktoitudeks on erinevad salatid ja ka pastatoidud. Lemmiksöögikohtadeks on tantsijannal aga Tartus asuvad Cafe Truffe ja Crepp.  

Saatest “Tantsud Tähtedega” tuntuks saanud võistlustantsija Kaisa Oja figuuri kadestab nii mõnigi. Kaunitar rääkis Buduaarile, et tema lemmiktoitudeks on erinevad salatid ja ka pastatoidud. Meeldivamateks söögikohtadeks on tantsijannal aga Tartus asuvad Cafe Truffe ja Crepp.

Kaisa ütleb, et proovib toituda võimalikult tervislikult, kuid ka temal see alati ei õnnestu. “Üldiselt ikka katsun süüa võimalikult tervislikult, aga ega see kiire elutempo juures alati ei õnnestu. Lemmiktoidud on mul kõiksugu salatid ja pastad. Ja suvel söön lihtsalt rohkem värsket, sest see on nüüd kergemini kättesaadav kui talvel,” ütleb ta. Kodus Kaisa väga tihti ei kokka, kuid kõige paremini kukub tal välja aedviljarisoto kanafileega. “Ajanappuse tõttu ma tihti kodus süüa ei tee. Kuid hommikust söön kodus, seega võileivad ja kohv on põhilised, mida ma kodus ise valmistan. Muul ajal söön linnas,” vastab tantsija. 

Millised on aga Kaisa lemmikrestoranid? “Tartus eelistan söömas käia Cafe Truffes ja Creppis, sest need on hubased, hea hinna ja kvaliteedi suhtega ning hea salativalikuga kohad. Tegelikult tunnen puudust kohast, kus menüüs on ära toodud toidu sisaldus. Tartus on kohvik Wilde juba sinnapoole teel. Ja suvel sellisest kohast, kus saaks tänavalt kaasa osta suuri ja jäiseid smuutisid!”

Tene Sommer

Sarnased artiklid