Mis sai jutusaatest Tere õhtust ja miks pargib Eve Kallaste oma autot politsei territooriumil?

Telesaatejuht Eve Kallaste kasutab vanemkomissarist elukaaslase Andres Trussi
parkimiskaarti ja tuhiseb pere punase Peugeot 206 Kesklinna politsei
suletud territooriumile sisse-välja nagu tahab. Politseinikud on
kurtnud, et ajal, kui alati ei jagu kohti isegi operatiivsõidukeile,
takistab selline käitumine nende tööd.

Telesaatejuht Eve Kallaste kasutab vanemkomissarist elukaaslase Andres Trussi parkimiskaarti ja tuhiseb pere punase Peugeot 206 Kesklinna politsei suletud territooriumile sisse-välja nagu tahab. Politseinikud on kurtnud, et ajal, kui alati ei jagu kohti isegi operatiivsõidukeile, takistab selline käitumine nende tööd.

Eve Kallaste ärritub, ega mõista, milles probleem on: “Saan aru, et kui politseinikel oleks keegi parkimiskoha ära võtnud, siis nad kas paneksid sildi akna vahele või kutsuksid treileri näiteks.” Põhja prefektuuri avalike suhete juhi Harrys Puusepa sõnul on väike segadus arvatavasti tingitud aasta algul toimunud parkimiskohtade muutusega, kus vanemkomissari auto oli pargitud osakonnajuhi vanale kohale, kus nüüd on kriminaalpolitseinike koht.

“Tegu on isikliku autoga, mille kasutaja on nii Andres Truss kui ka tema naine; kes parasjagu auto roolis on, kas vanemkomissar või tema naine, ei ole küll probleem, kindlasti ei sõida selle autoga ükskõik kes ning samuti ei pääse ka Kesklinna osakonna suletud territooriumile ükskõik kes.”

Uudiseid on ka seoses jutusaatega "Tere õhtust", mille üks saatejuhte Eve Kallaste oli. Elis Aunaste, Margit Hakomaa ja Eve Kallaste jutusaade “Tere õhtust!” oli nimelt viimast korda eetris 8. veebruaril. Selle asemele tuli mõni aasta tagasi näidatud komöödiasari “Õpetajate tuba”, kirjutab teleajakiri Nädal . Kanal 2 programmidirektori Olle Mirme sõnul saade ekraanile ei naase.
“Saatejuhtidega võiks koostööd jätkata, aga mitte tingimata jutusaate
“Tere õhtust!” raames,” ütles Mirme.

Loe täispikka artiklit Eve Kallaste autoparkimisest SL Õhtulehest

/Toimetas: Helena-Reet Ennet, peatoimetaja/