Miss ja moedisainer Julia Perlin: paljud ei saa minu disaini endale lubada

18 kommentaari
Miss ja moedisainer Julia Perlin: paljud ei saa minu disaini endale lubada

Tallinnas sündinud ning üles kasvanud kaunitar Julia Perlin, kes on ka Miss Asia Pacific World Super Talent 2012 võitja, on missindusega tegelenud juba mitmeid aastaid. Kuid Julia suurimaks kireks on hoopis riiete disain ning käsitöö. Selles valdkonnas on kaunitar lausa nii andekas, et 2012. aasta alguses valiti tema rõivakollektsioon Vogue Italia Talent Contestil TOP 50 hulka ja tema tööd jõudsid ka ajakirja peatoimetaja kätte. Eelmisel nädalavahetusel esitles Julia oma kollektsiooni ning ainueksemplarina loodud esemeid restoran-bistroos Salt. Buduaar.ru uuris Julia käest, milliste esemetega tegu oli, kui kaua valmivad Julia poolt loodud ainueksemplarid ja kust tema rõivaid endale soetada saab.  

Tallinnas sündinud ning üles kasvanud kaunitar Julia Perlin, kes on ka Miss Asia Pacific World Super Talent 2012 võitja, on missindusega tegelenud juba mitmeid aastaid. Kuid Julia suurimaks kireks on hoopis riiete disain ning käsitöö. Selles valdkonnas on kaunitar lausa nii andekas, et 2012. aasta alguses valiti tema rõivakollektsioon Vogue Italia Talent Contestil TOP 50 hulka ja tema tööd jõudsid ka ajakirja peatoimetaja kätte.

Eelmisel nädalavahetusel esitles Julia oma kollektsiooni ning ainueksemplarina loodud esemeid restoran-bistroos Salt. Buduaar.ru uuris Julia käest, milliste esemetega tegu oli, kui kaua valmivad Julia poolt loodud ainueksemplarid ja kust tema rõivaid endale soetada saab.

Moedisainer Julia Perlini moedemonstratsioon toimus küllaltki väikesel territooriumil, mis mõjutas ka kutsutute arvu. “Jah, mul tuli tõesti hoolikalt läbi mõelda, keda kutsuda, samas olen rõõmus, et igaüks leidis endale midagi,” kommenteerib Julia.

Oma kollektsiooni iseloomustab Julia nii: “Minu poolt said näidatud mitte üksnes kollektsiooni asjad, vaid ka üksikud riideesemed, mis hingega loodud. Ma ei ole selline, kes toodaks suurtes kogustes. Näiteks ühe käsitsivalminud kleidi tegemiseks kulus mul üle 400 tunni. Kui minu käest küsitakse võimaluse kohta sellist kleiti tellida, olen sunnitud ära ütlema, kuna see nõuab tohutus koguses energiat. Peale kõige muu peab asi nii-öelda küpsema, nii et mõningad kostüümid on küpsemisprotsessis juba mitmeid kuid,” tõdeb Julia, et tema loodud rõivad on tõesti eksklusiivsed ning hingega tehtud ja just seetõttu igaühel teatud esemeid endale soetada polegi võimalik. 

Kuid millist stiili Julia riiete disainimisel järgib? “Jah, eks paljud peavad minu stiili ekstravagantseks, võib-olla ta ka on seda. Kohe kindlasti hoidun siltidest nagu “luxury“, “bohemian” või “glamour” ja ei jälita trende, see on lihtsalt minu stiil ja ma ei oska seda täpsemini iseloomustada,” vastab Julia.

Küsimusele, kust saab Julia Perlini rõivaid endale soetada, vastab ta: “Eestis saabusid esimesed näidised müüki valentinipäeva paiku eesti disaini butiiki Zero. Praegu töötan ainult ettetellimustega, kuna põhiliselt õmblen kliendi individuaalsete mõõtude järgi”.

Vaata allpool ka pilte Julia disainitud esemetest!

Maria Luiza

Buduaar.ru