Miss Madli Vilsar osaleb konkursil, kus välimus polegi esmatähtis?! Mida siis hinnatakse?

"Miss Estonia 2011" Madli Vilsar, kes on ka "Miss 7 Continents 2013" 1. printsess, armastab missindust ja kõike sellega seonduvat. Juba selle aasta detsembris sõidab Madli Jaapanisse, et osaleda konkursil "Miss International 2013". Tegu on võistlusega, mis kuulub maailma tasemelt viie suurima hulka. Buduaar rääkis Madliga missikonkursi teemal lähemalt, uurisime kuidas Madli sinna osalema valiti ja mis teda täpsemalt ees ootab. 

 

Miss Estonia 2011″ Madli Vilsar, kes on ka “Miss 7 Continents 2013” 1. printsess, armastab missindust ja kõike sellega seonduvat. Juba selle aasta detsembris sõidab Madli Jaapanisse, et osaleda konkursil “Miss International 2013”. Tegu on võistlusega, mis kuulub maailma tasemelt viie suurima hulka. Buduaar rääkis Madliga missikonkursi teemal lähemalt, uurisime kuidas Madli sinna osalema valiti ja mis teda täpsemalt ees ootab. 

Madli tõdeb, et sel korral on tegu väga suurejoonelise konkursiga. “”Miss International 2013” konkursi puhul on tegu Grand Slam võistlusega, mis kuulub maailma tasemelt viie suurima võistluse hulka. Võistluse slogan võib tunduda küll klišeena, selleks on “ambassadors of peace and beauty“, mis eestikeeles tähendab, et valitakse rahu ja ilu saadikut, kuid tegelikult nii see pole. Minu silmis on tegu väga kõrgtasemelise konkursiga, millel on ka oma eelis teiste konkurside ees. Nimelt jätkub esiviisiku töö veel aasta mööda maailma ehk siis võidad endale põhimõtteliselt täiskohaga töö, mis viib sind erinevatesse paikadesse üle kogu maailma,” tunnistab Madli, et esiviisikusse pääsemine oleks tema jaoks väga suur ja oluline võit.

Lisaks välimusele hinnatakse konkursil ka tüdrukute intelligentsust. “Sellel konkursil rõhutatakse just seda, et kõige tähtsam ei ole mitte välimus, vaid intelligentsus ja oskus midagi ise ka korda saata ning kõige tähtsam pidi olema lai silmaring, maailmast aru saamise oskus ning see, kuidas tüdruk seda edasi oskab anda. Olen kindel, et minu õpingud ülikoolis rahvusvaheliste suhete alal annab mulle midagi kindlasti juurde,” muigab Madli, et sel korral läheb tal missikonkursil vaja ka oma teadmisi rakendada.

“Miss International 2013” konkurss leiab aset 6.-17. detsembril Jaapanis, Tokyos. “Olen täiesti kindel, et need saavad olema imelised 11 päeva. Olen väga enesekindel ning motiveeritud seda üritust maksimaalselt nautima,” tõdeb Madli, kes valiti konkursile osalema Estonian Beauty and Modelling Association’i kaudu.

Karin Karu