Miss Madli Vilsar sööks hea meelega kõike, mis on söödav

5 kommentaari
Miss Madli Vilsar sööks hea meelega kõike, mis on söödav

Maitse üle ei vaielda – see on ütlus, mis alati paika peab. Kes ei söö sushi‘t, kes vihkab magusat – meil kõigil on oma kindlad lemmikud ja mittelemmikud söögid ja joogid. Kuid mida ei söö “Miss Estonia 2011” Madli Vilsar? Buduaar uuris Madli käest, kes oma kauni figuuri nimel alati vaeva on näinud, mida ta ei söö.

Maitse üle ei vaielda – see on ütlus, mis alati paika peab. Kes ei söö sushi’t, kes vihkab magusat – meil kõigil on oma kindlad lemmikud ja mittelemmikud söögid ja joogid. Kuid mida ei söö “Miss Estonia 2011” Madli Vilsar? Buduaar uuris Madli käest, kes oma kauni figuuri nimel alati vaeva on näinud, mida ta ei söö.

Madli tegeleb missindusega siiamaani ning peab seetõttu ka aastaringselt heas vormis olema, seega tuleb tal jälgida, mida ta sööb. “Ma ei söö mitte midagi, mis sisaldab valget jahu, sest need toidud ei ole kasulikud,” tunnistab Madli, kes saiakestest suure kaarega mööda käib.

Maitse poolest sööks Madli aga kõike, mis süüa kõlbab. “Ma ei saa tõesti öelda, et oleks midagi, mis mulle üldse ei maitse, lihtsalt on asju, mida ma ei saa süüa,” tõdeb Madli.

Karin Karu

Sarnased artiklid