Miss Model 2010 Kätlin Järva sõidab modellitööd tegema

Järvamaalt pärit siresäär Kätlin Järva valiti tänavuse Õllesummeri raames Miss Model 2010 võitjaks. Kaunitar rääkis Buduaarile natuke endast, oma tööst ja ka eraelust.

Kätlin töötab klubis CatHouse ning kohe sõidab ta Liibanoni kuuks ajaks modellitööd tegema.

 

Järvamaalt pärit siresäär Kätlin Järva valiti tänavuse Õllesummeri raames Miss Model 2010 võitjaks. Kaunitar rääkis Buduaarile natuke endast, oma tööst ja ka eraelust.

Kätlin töötab klubis CatHouse ning kohe sõidab ta Liibanoni kuuks ajaks modellitööd tegema. “Modellitööd olen teinud näiteks Versace’le, La Perlale, BonBoni pesule seoses CatHouse reklaamiga,” räägib Kätlin oma kogemustest. Sügisest läheb ta aga hoopis Eesti Kunstiakadeemiasse moekunsti õppima. Pole ka imestada, sest Miss Model 2010 valimiste talendivooru jaoks õmbles kaunitar endale ise kleidi. “Kunagi õmblesin endale pidevalt riideid, enam ei ole kahjuks aega olnud, aga mõtteid on palju-palju. Kõik mõtted on ka paberi peale valmis joonistatud ja ootavad teostamist. Tuleks lihtsalt nüüd aega selle jaoks leida,” räägib Kätlin oma huvist moekunsti vastu.

Värske Miss Model 2010 iseloomustab ennast nii: “Olen väga sarkastiline ja otsekohene inimene, sellepärast on ilmselt paljudele ka vale mulje jäänud. Eks võõrad teavad alati paremini, kes/mis ma olen, seega ei hakka pikemalt ennast tutvustama. Halvimaks harjumuseks on vast see, et olen vahel natukene laisk, aga igas inimeses on natukene laiskust.”

Väiksest laiskusest hoolimata oli Kätlin üks tüdrukutest, kes võttis kätte ja osales Miss Model 2010 valimistel ning selle ka võitis. Kuigi Kätlin on enesekindel, polnud ta oma võidus kindel. “Kõik tüdrukud olid väga ilusad ja armsad. Konkurentsi ikka oli, aga olen õnnelik, et nii hästi läks! Võitu ma väga ei tähistanudki, sest peale tiitli kättesaamist viidi kõik tüdrukud Tivolisse ning seal raputati meid päris korralikult läbi,” jutustab Kätlin võistlusest.

Kätlini võitu teadis ette aga tema boyfriend, kes oli teda juba siis võitjaks tembeldanud, kui neiu alles osalejate imekirjas oli. “Üldiselt suhtus ta sellesse väga positiivselt ja ei olnud absoluutselt üllatunud, kui võit koju tuli. Ta toetab mind kõiges – väga hea mees on! Armukade on ikka, aga see näitab hoolimist. Seega on see positiivne!”

 

 

Tene Sommer