Miss University 2011 Katre Tamm teeb suvel tööd Ameerikas!

39 kommentaari
Miss University 2011 Katre Tamm teeb suvel tööd Ameerikas!

  4. mail toimus Club Hollywoodis järjekordselt Miss University 2011 valimine, kus osales erinevatest ülikoolidest kokku 6 neidu. Tudengid astusid üles end tutvustavas, bikiini-, õhtukleidi- ja talendivoorus. Võitjaks osutus Katre Tamm, kes õpib Tallinna Tehnikaülikoolis avalikku haldust. Buduaar uurib, mis tunded on värskel missineiul!
 

4. mail toimus Club Hollywoodis järjekord-selt Miss University 2011 valimine, kus osales erinevatest ülikoolidest kokku kuus neidu. Tudengid astusid üles end tutvus-tavas, bikiini-, õhtukleidi- ja talendivoorus.

Võitjaks osutus Katre Tamm, kes õpib Tallinna Tehnikaülikoolis avalikku haldust.

Buduaar uurib, mis tunded on värskel missineiul!

Mis tunne on siis olla uus tudengmiss? Tudengimissi tiitel on minu jaoks väga meeldiv tunnustus. Võidust teada saades valdasid mind väga positiivsed emotsioonid ja rahulolu, sest minu eesmärk oli ju anda endast parim ning see õnnestuski. Uhke tunne on olla tunnustatud ilu, mitmekesisuse ning andekuse eest. Järgmisel hommikul ärgates oli veidi ärev tunne, sest ma ei olnud veel vanematele oma võidust rääkinud, kuid ootasin suure huviga nende arvamust.

Kas võit tuli ootamatult? Olgem ausad, eks iga tüdruk läks missivõistlusele vähemalt mõttega sellest, et võiks olla Miss University 2011. Kui minna, siis ikka enesekindlalt võitma. Siinkohal tuleb siiski tõdeda, et võit tuli mulle üllatusena, sest kõik kandidaadid olid väga ilusad ning mis veel olulisem, äärmiselt mitmekesised ning andekad. Kõik osalejad olid väga tublid ja andsid endast parima, kuid õnn naeratas siiski mulle ning osutusin žürii poolt valituks.

Mis kohustused sind missiaastal ees ootavad? Esimene kohustus oli juba eelmisel reedel. Nimelt pidin tudengipäevade lõpupeol pidulisi tervitama. Kahjuks olin sunnitud selle võimaluse printsessidele andma, sest lihtsalt pidin kiire missinädala tõttu unarusse jäänud töödega tegelema. Siinkohal tuleb tunnistada, et mul ei olegi otseseid kohustusi hetkel, kuid kui need peaksid ilmuma, siis olen nõus neid ka täitma. Olen kindlasti avatud uutele põnevatele pakkumistele ning kavatsen siiani tehtutes samuti kaasa lüüa, saamaks uusi väärtuslikke kogemusi. Näitena tooksin välja juba järgmisel päeval pärast missivõistlusi saadud kutse olla prillipoe veebilehe modell. Viimane pakkumine meeldib mulle isiklikult väga, sest ma ei ole prillikandija, kuid olen juba pikemat aega mõelnud iluprillide soetamise peale.

Kas ülikoolis pööravad kaastudengid sulle nüüd rohkem tähelepanu, kõik tahavad olla n-ö sõbrad ja poisid kutsuvad kohtingutele? Järgmisel päeval pärast missivõistlust kooli minnes naeratasid mulle vastu tulles mõned täiesti tundmatud inimesed, kuid selliseid n-ö sõbrakstrügijaid küll ei ole. Tuleb tunnistada, et pärast missivõistlust on tihti facebook’is nii mõnedki uued sõnumid inimestelt, keda ma ei tunne, kuid kes mind aga tunnevad või on vähemalt näinud. 5. mai hommikul võisin facebook’ist leida ka positiivset tagasisidet, õnnitlusi ning komplimente võõrastelt inimestelt, mis tegid päeva kohe rõõmsamaks. Ausalt öeldes on tulnud ka mõned õhtusöögikutsed, kuid hetkel on väga palju tegemist missinädala tegemiste tõttu viibinud kooliasjadega, seega peavad õhtusöögid ootama.

Ülikooliperiood saab kohe läbi, kuidas plaan veeta suvepuhkus? Peagi saabuv suvi on Southwesterni projekti raames plaanis veeta USAs tööd tehes. Tuleb kindlasti väga raske, kuid teisest küljest jällegi kogemusterohke, eriline ning äärmiselt huvitav suvi. USAs tegelen raamatute müümisega. Huvitav on see, et Ameerika elukohas on kliima natuke soojem kui kõige palavam Eesti suvi – see vajab kindlasti Eesti nelja aastaja kõrval harjumist. Tõotab tulla erakordne suvi. Naasen Eestisse alles septembri lõpus, kui kodumaal hakkab sügis juba vaikselt võimust võtma, seega möödub lausa terve suvi tuhandete kilomeetrite kaugusel ning muudele tegevustele ei jäägi aega.

 

Annett Grossfeldt

Sarnased artiklid