Missi-Brethist sai heategevuse patroon

Missi-Brethist sai heategevuse patroon

  Nii nagu igale missile kohane, sai ka meie Maarjamaa mitme missikrooni omanik Breth Tootsi heategevuspatrooniks.  Teisipäeval toimus Nõmme abivajajatele Nodsu ja Iiahi poes tasuta lasteasjade jagamine. Nõmme linnaosavanem Rainer Vakra leidis aega üritust avama tulla ning paljud sotsiaalkeskuse külastajad olid saanud kutse tulla lastele asju valima.  

Nii nagu igale missile kohane, sai ka meie Maarjamaa mitme missikrooni omanik Breth Tootsi heategevuspatrooniks. 

Teisipäeval toimus Nõmme abivajajatele Nodsu ja Iiahi poes tasuta lasteasjade jagamine. Nõmme linnaosavanem Rainer Vakra leidis aega üritust avama tulla ning paljud sotsiaalkeskuse külastajad olid saanud kutse tulla lastele asju valima.

Kohal oli ka missindusega laineid löönud Breth Tootsi, kes jagas kooki ja lastele värviraamatuid. „Tema ongi meie heategevuspatroon, nagu missile kohane,“ kommenteeris lasteasjade komisjonipoe omanik Janet Väärnõu. „Missid ikka tegelevad ju heategevusega, Brethil on siis selline väljund oma tiitlile,“ lisas Väärtnõu. 

„Mul on au olla ühe suurima ja parima lasteasjade komisjonipoe patroon, kuhu saavad kõik soovijad oma terveid kuid üleliigseid laste asju tuua,“ rääkis Breth Tootsi oma uuest ametist, mis missindusega tahes-tahtmata kaasas käib.

 

Lisainfo: www.nodsu.ee