Missimaailma uus lootus Kaari Tambets kehakaalu pärast muret ei tunne

Missimaailma uus lootus Kaari Tambets kehakaalu pärast muret ei tunne

Suvemiss 2013 eelvõistluse võitja imekaunis Kaari Tambets (21), kes läheb edasi Eesti Iluduskuninganna 2013 finaali võistlema Eesti Miss Modell 2013 tiitlile, tunnistas, et missindusega pole ta varem üldse kokku puutunud. Seni pigem modellindusega tegelenud Kaari rääkis Buduaarile sellest, kuidas ta end vormis hoiab, mida sööb, mis on tema suurimaks nõrkuseks ning milline on tema arvates üks tõeliselt naiselik naine.   Kaari Tambets on Räpinast pärit 176 cm pikkune kaunitar, kes on lõpetanud Tartu Iluravi Ilukooli ning õppinud Räpina muusikakoolis seitse aastat klaverit.  

Suvemiss 2013 eelvõistluse võitja imekaunis Kaari Tambets (21), kes läheb edasi Eesti Iluduskuninganna 2013 finaali võistlema Eesti Miss Modell 2013 tiitlile, tunnistas, et missindusega pole ta varem üldse kokku puutunud. Seni pigem modellindusega tegelenud Kaari rääkis Buduaarile sellest, kuidas ta end vormis hoiab, mida sööb, mis on tema suurimaks nõrkuseks ning milline on tema arvates üks tõeliselt naiselik naine.

Kaari Tambets on Räpinast pärit 176 cm pikkune kaunitar, kes on lõpetanud Tartu Iluravi Ilukooli ning õppinud Räpina muusikakoolis seitse aastat klaverit.

Suvemiss 2013 konkursiks ettevalmistumisel tuli Kaaril kõige rohkem vaeva näha just talendivooru osas. “Pidin end talendivooruks tõesti pikemalt ette valmistama, sest olin otsustanud laulda. Olen lõpetanud muusikakoolis klaveri erialal ja tegelenud laulmisega väiksest saadik, kuid igapäevaselt ma laulmisega enam ei tegele, seega pidin ikka natuke vaeva ka nägema,” Tõdeb Kaari, kes kusjuures missimaailmaga pole varem kokku puutunud. “Ma olen modellindusega päris pikalt tegelenud, umbes kaheksa aastat juba. Olin Baltic Models agentuuris ja nende kaudu sain erinevaid modellitöid – olen osalenud moe-show‘del, fotoshootidel jne,” ütleb Kaari, et modellimaailmas on ta juba vana olija.

Mida uut on aga missimaailm Kaarile õpetanud? “Missindus on mulle juba praegu andnud palju uusi ning erinevaid kogemusi, kindlasti lisab see julgust, samuti ei tunne ma enam hirmu laval esinemise vastu, mulle on alati meeldinud lavalaudadel särada ja eks selleks on muidugi julgust ka vaja. Suvemiss 2013 konkursil nautisin laval olekut juba täiel rinnal,” tõdeb Kaari rõõmsalt, et lavahirmu tal enam pole.

Kuidas ning milliste trennidega hoiab Kaari end vormis? “Suur trennitegija ma tegelikult pole, kuid mulle meeldib väga jooksmas käia ja eks see on samas ka trenni eest, teisest küljest annab jooksmine ka hea võimaluse end välja lülitada ja lõõgastuda. Varasemalt olen tegelenud aeroobikaga ning käinud erinevates tantsutrennides. Mind on õnnistatud heade geenidega, seega saan endale lubada ka rohkem patustamist söögi osas. Mulle meeldivad väga erinevad värsked salatid ja pastad, küll aga ei suuda ma loobuda magusast, šokolaad kuulub minu päeva menüüsse kohe kindlasti,” tunnistab Kaari, et kehakaaluga pole tal kunagi probleeme olnud ja šokolaadi sööb ta korra päevas vähemalt.

Et Kaari on lõpetanud Ilukooli ning tunneb end ilumaailmas täiesti kodus, siis uurisime tema käest, milline on tema arvates naiselik naine? “Naiselik naine on minu arvates naine, kes hoolitseb piisavalt oma väljanägemise eest, jäädes sealjuures loomulikuks. Naine peaks olema endaga rahul ning kindlasti enesekindel, see peegeldub vastu ka tema välimuses. Tänapäeva naised pööravad üha rohkem ja rohkem tähelepanu oma välimuse eest hoolitsemisele. Minu jaoks on väga oluline, et naise küüned oleksid korras ja hoolitsetud, minu pilk jääb sageli peatuma just naise maniküüril. Igale naisele peaks korda minema tema välimus. Eesti naised on vägagi hoolitsetud ja kaunid ning kindlasti peab paika lause, et Eesti naised on need kõige kaunimad,” leiab Kaari, et Eestis on tõepoolest väga kaunid naised.

Igal naisel on mõni nõrkus – olgu selleks siis kingad, ehted või midagi muud. Küsisime, mis on Kaari suurimaks nõrkuseks. “Minu suurimaks nõrkuseks on ilusad kleidid. Ma ei pruugi nendega palju käia, kuid mulle meeldib, kui mul on erineva lõike, värvuse ja pikkusega kleite igaks olukorraks. Suvisel ajal kannan kleite nii tihti kui võimalik, suve on meil kahjuks nii vähe ja kohe kindlasti ei tasuks end pükstesse peita. Kleidid muudavad naise naiselikumaks ja isikupärasemaks,” soovitab Kaari naistel suvisel ajal püksid kappi jätta. 

Vaata allpool ka pildigaleriid!

Karin Karu