Mitu tätoveeringut on Delisa Marial ja miks ta ema nime käele tätoveeris?

Mitu tätoveeringut on Delisa Marial ja miks ta ema nime käele tätoveeris?

Saatest “Unistuste Printsess” tuntuks saanud kaunis modell Delisa Maria Varik, kes elab juba pikemat aega Itaalias, on Buduaari värske suvenumbri kaanestaariks. Panime kaanepildistamisel tähele, et Delisal on mitu põnevat tätoveeringut, muuhulgas ka tätoveering oma ema nimega. Uurisime, millist tähendust omavad kaunitari erinevad tätoveeringud.

Saatest “Unistuste Printsess” tuntuks saanud kaunis modell Delisa Maria Varik, kes elab juba pikemat aega Itaalias, on Buduaari värske suvenumbri kaanestaariks. Panime kaanepildistamisel tähele, et Delisal on mitu põnevat tätoveeringut, muuhulgas ka tätoveering oma ema nimega, ja uurisime, millist tähendust omavad kaunitari erinevad tätoveeringud.

“Mul on viis tätoveeringut. Käevarre peal süda ja sees on ema nimi, kuna tema on ja jääb alati kõige tähtsamaks inimeseks minu elus. Veel on mul rist näpu peal. Mul oli kunagi ema kingitud ristiga kaelakee ning iga kord, kui mul oli mõni pildistamine või moeshow, pidin selle ära võtma ja see kadus pidevalt ära. Kuna see rist oli minu jaoks oluline, siis tätoveerisin selle oma näpule. Aga kuna see asub just keskmisel sõrmel, siis paljud arvavad, et ma olen usu vastu, aga tegelikult nii see pole, lihtsalt nimetisnäpule, pöidlale ja kõige pisemale näpule ei ole soovitatav tätoveeringut teha, sest see paneb inimese positiivsed energiad kinni. Abielusõrmuse näppu käib sõrmus, seega sinna ka ei sobinud. Ainuke võimalus oli teha keskmisele näpule,” räägib Delisa ning jätkab: “Veel on minu nime esimesed tähed randmele tätoveeritud, D&M. Täht D on nagu Delisa ja M tähendab minu teist nime, milleks on Maria, see on ühtlasi ka minu ema ja isa eesnime esimene täht.”

“Lisaks on mul kaela peal kolm liblikat happyness, love and peace ja viimaseks on mul puusa peal panter, täpselt nagu minu emalgi. Panter on iseseisev ja tugev loom looduses,” kaunistavad Delisa keha kokku viis tätoveeringut ja kõigil neil on oma kindel tähendus.

Pilte Delisa tätoveeringutest piilu Buduaari uuest suvenumbrist, mida täna juba poelettidelt leida võib!

Karin Karu