MJ-Models omanik Margit Jõgger: uued tippmodellid on tulemas! Pildigalerii!

MJ-Models omanik Margit Jõgger: uued tippmodellid on tulemas! Pildigalerii!

MJ-Models modelliagentuuri omanik Margit Jõgger tunneb potentsiaalse modelli ära juba kaugelt. Karmen Pedaru on hetkel MJ-Models´i tuntuim ning edukaim modell, kelle tehtud tööde pagas on aukartustäratavalt pikk. Buduaar uuris Margitilt, kes on tema agentuuris need uued ja säravad modellid, kes juba tasapisi maailma moelavasid vallutama on asunud. Lisaks uurisime, millised on nimekaimad agentuurid, kellega Margit ülemaailmselt koostööd teeb ja palusime lahti seletada, milline erinevus tema jaoks on modellil ja missil. 

MJ-Models modelliagentuuri omanik Margit Jõgger tunneb potentsiaalse modelli ära juba kaugelt. Karmen Pedaru on hetkel MJ-Models´i tuntuim ning edukaim modell, kelle tehtud tööde pagas on aukartustäratavalt pikk. Buduaar uuris Margitilt, kes on tema agentuuris need uued ja säravad modellid, kes juba tasapisi maailma moelavasid vallutama on asunud. Lisaks uurisime, millised on nimekaimad agentuurid, kellega Margit ülemaailmselt koostööd teeb, ja palusime lahti seletada, milline erinevus tema jaoks on modellil ja missil. 

“Oma praegustest modellidest näen tulevaste tipptegijate hulgas kindlasti Anni Jürgensoni ning Maria Pilliroogu, mõlemad on väga edukalt alustanud. Juba praegu on neiud teinud tööd tuntud moemajadele nagu Balenciaga, Givenchy, Louis Vuitton,” kiidab Margit, et neist kahest nimest hakkame peagi kuulma. “Annika Paas on kõige uuem talent, ta on väga noor modell, kuid potentsiaal on suur,” arvab Margit, et ka see kaunitar võiks vabalt tippu liikuda. Kõige edukam modell on hetkel muidugi Karmen Pedaru, nimekiri tema tehtud töödest tuleks lõpmata pikk, kuid kel huvi, siis kogu info leiab siit

“Lisaks kaunile välimusele on äärmiselt oluline, et modell oleks vastupidav, sest modellimaailm on karm, samuti loeb kohutavalt palju suhtlemisoskus. Ise peab oskama suu lahti teha, rääkida, tagasihoidlikkus siinkohal ei ole vooruseks,” nendib Margit, et välimus pole kaugeltki ainus kriteerium, mis modellil olema peab. “Mis puutub missindusse ja modellindusse, siis need on kaks totaalselt erinevat asja. Missiks saadakse üheks õhtuks ja see kestab aasta, modelliks saamine võib võtta aega mitu aastat ja olenevalt inimesest võib sellel alal töötada mitmeid aastaid. Modell on elukutse, mitte tiitel,” seletab Margit väga lihtsalt lahti, mis erinevus on modellil ja missil.

“Agentuure, kellega tihedalt koostööd teen, on mitmeid, kuid kõige nimekaimad neist on Ford (New Yorgis), Oui (Pariisis), Premier (Londonis), Elite (Londonis, Milaanos, Pariisis),” loetleb Margit. 

Premier Model Management teeb koostööd ka tulevase saatega “Eesti Supermodell”, nimelt modell, kes selle saate võidab, saab taskusse ka lepingu Premier Model Managemendiga.

 

Karin Karu

vaata allpool ka pildigaleriid!