Modell Agne Vaher: isiklikud probleemid tuleb luku taha panna! Lisatud Galerii

Kirju ja kiirelt muutuva moeilma pöörlemist kahe hooaja vahel ei ole kunagi lihtne jälgida, kuid veel raksem on selles hulluks ajavas atmosfääris kahel jalal püsima jääda. Suured linnad, tundmatud inimesed, nimekad moediktaatorid, kaameravälgud ja rohked casting’ud – nendest on saanud Saaremaal kasvanud modelli Agne Vaheri teine pere. Buduaar uuris praegu Milanos ajutise pesa rajanud kaunitarilt, milline näeb välja moemaailma telgitagune läbi modelli silmade, missugust elu elavad reklaamidest tuttavad näod väljaspool glamuurselt läikivaid ajakirjalehekülgi ning kui palju maksab ilu modellidele.

Tagasi artikli juurde

5 kommentaari

 • mexxxx
 • Mmjau
 • Rusty Réda

  Rusty Réda

  You can't post photos without copyright etc.... On this photos there are two of my photos of Agne Vaher
 • L.

  L.

  Kuigi meeldib, kuidas tüdruk end väljendab, siis tõesti, Bangkoki moenädal? Please.
  Kui on kõnnitud Londoni, Pariisi või New Yorki lavadel, siis räägime.

  Siiski, tema lendab mööda maailma ringi ja mina trükin siin oma sovjet-korteris vananeva läptopi taga Coke Zerot juues, niiet...
 • mhmh

  mhmh

  Kõik, kes on NATUKENEGI modellindusega kursis, teavad, et mingi Bangkoki moenädal on ikka üsna suvaline perifeerias toimuv üritus ja seda suure saavutusena eksponeerida on natukene odav, samuti on Milanos igasuguseid juuksetöid enam kui küll ja pigem saadetakse nendele castingutele modellid, kellele tõelist fashion-karjääri ei ennustata. Lihtsalt veider tundub kui täiesti tavalisi, igapäevaseid modellitöid eksponeeritakse kui tohutut saavutust ja loodetakse ennast seeläbi supermodellina eksponeerida. Aga jõudu ja edu ikkagi :)

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!