Modell ja ettevõtja Alessandra Paumees rääkis oma kogemusest karmaga

Modell ja ettevõtja Alessandra Paumees rääkis oma kogemusest karmaga

Põhjamaiselt kaunis modell ning ettevõtja Alessandra Paumees, kes kasvatab kodus imearmsat pisipoega Enricot, on alati uskunud karmasse ning seda ka omal nahal kogenud – nii heas kui halvas mõttes. Buduaar rääkis Alessandraga sel teemal lähemalt.

Põhjamaiselt kaunis modell ning ettevõtja Alessandra Paumees, kes kasvatab kodus imearmsat pisipoega Enricot, on alati uskunud karmasse ning seda ka omal nahal kogenud – nii heas kui ka halvas mõttes. Buduaar rääkis Alessandraga sel teemal lähemalt.

Alessandra usub, et kõige suuremaks kohtumõistjaks siis maailmas on jumal ning temale ei jää märkamatuks miski. “Ma usun, et kõike, mida inimene külvab, seda ta ka lõikab. Olen seda korduvalt ka iseenda elus kogenud. Kui olen ise toiminud valedel motiividel, siis saanud selle eest ka karistada, ning kui teinud head, siis saanud ka vastu head. Mina usun, et kõige suurem kohtumõistja on jumal ning inimesed ei peaks nii palju üksteisele kätte maksma,” muigab Alessandra ning lisab: “Seda on ka minul endal olnud vahel väga raske meeles pidada, sest inimlikud emotsioonid matavad teinekord kaine mõistuse, kuid kogemus on näidanud, et viha sünnitab veel suuremat viha ja negatiivsele on kõige mõistlikum kas üldse mitte vastata või vastata armastusega. Lõppude lõpuks on ju kõik, mis meiega juhtub, meie enda tegude vili,” tunnistab Alessandra.

Naise sõnul algab kõik meist endist ja meie valikutest. “Ma usun, et inimese elu sõltub tema valikutest ja see määrab kogu edasise. Samamoodi nagu inimesed valivad omale riideid, peaksime me omale valima ka mõtteid, sest meie mõtete kvaliteedist sõltuvad kõik meie elu edasised valikud. Mina kutsun inimesi üles rohkem koos head looma ning rohkem positiivselt mõtlema ning kõige selle juures muidugi alustan iseendast! Cest la vie,” tõdeb Alessandra.

Karin Karu