Modell Kristina Leily rääkis oma unistuste elust Milanos. Pildid!

Modell Kristina Leily rääkis oma unistuste elust Milanos. Pildid!

Narvast pärit kaunis modell Kristina Leily, kes on ka konkursi “Miss Model Estonia 2011” võitja, naudib juba mõnda aega elu päikeselises Milaanos. Buduaar.ru rääkis Kristinaga modellimaailma telgitagustest ja uuris, kuidas Kristina Milaanosse üldse sattus – sest Eestis ta modellindusega ei tegelenud. 

Narvast pärit kaunis modell Kristina Leily, kes on ka konkursi “Miss Model Estonia 2011” võitja, naudib juba mõnda aega elu päikeselises Milaanos. Buduaar.ru rääkis Kristinaga modellimaailma telgitagustest ja uuris, kuidas Kristina Milaanosse üldse sattus  sest Eestis ta modellindusega ei tegelenud. 

Kristina on osalenud kolmel iludusvõistlusel (“Miss Model Estonia 2011”, “World Supermodel contest 2012”, mis toimus Hiinas ja “Miss Globe International” Küprosel). Nüüd kuulub ta aga modelliagentuuri DAS MODELS ning elab ja töötab maailma moepealinnas Milaanos. 

Uurisime Kristina käest, milles tema töö seisneb. “Ma töötan modellina: käin casting´utel, fotosessioonidel, töötan näitustel ja erinevate disainerite showroom´ides.”

Elu Itaalias on Kristina sõnul ühe kauaaegse unistuse täitumine. “Mäletan, et kui olin seitsmendas klassis, sõitsin kunstikooli ekskursiooniga mööda Itaalia linnasid. Ühel päeval külastasime Rooma linna ja kuulsat Trevi purskaevu ning mina, traditsioonidele kohaselt, viskasin sinna kaevu mündi ja soovisin, et saaksin kunagi tulla tagasi sellele imelisele maale. Ei tea, miks just Itaalia, kuid teadsin alati, et hakkan siin elama ja kui aus olla, siis ma ei suuda siiamaani sajaprotsendiliselt tajuda, et minu elu on muutunud, et ma tõesti elan siin päikeselisel maal ja et Milaano on vähehaaval saamas nii-öelda minu linnaks,” tunnistab Kristina.

Aga kuidas Kristina Milaanosse elama sattus? “Läksin sinna täiesti spontaanselt. Päevitades Vahemere päikese all ühes Itaalia kuurordis, ütles sõbranna mulle ootamatult: “Kuule, aga jäämegi siia?”. Ma mõtlesin natuke ja vastasin: “Aga miks mitte”. Nii algasidki minu Itaalia seiklused. Alguses oli väga raske – ma pidin alustama nullist: tohutu keelebarjäär, tööotsingud, modelliagentuurid, uued sõbrad ja tuttavad. Kuid nüüd, pärast paari kuud tööd ja vaeva, mõistan, et see oli kõik seda väärt,” tõdeb Kristina ja räägib oma uuest elust Milaanos lähemalt: “Mis puutub muljetesse, siis ennekõike tahaksin rääkida inimestest: nad on siin hoopis teistsugused – elurõõmsad, aktiivsed, sõbralikud, igal hetkel on nõus appi tulema. Hindan seda väga, sest elan ka ise samade printsiipide järgi. Samuti on kõik siin pidevas liikumises  lõputud peoõhtud, sõidud, aktiivne sportimine, teatrid, näitused, muuseumid, kontserdid, hobid, sõpradega kohtumised. Elu ei tundu kunagi igav. Loomulikult rõõmustab ka kuulus Itaalia meeste härrasmehelik suhtumine tütarlastesse. Mis aga imestama paneb, on pidevad streigid ja kriisivastased manifestatsioonid, kui keset tööpäeva suletakse tänavad, ühistransport ei liigu ja raske on kuhugi jõuda.”

Et Itaalia on kuulus ka oma imemaitsvate roogade poolest, küsisime, kuidas Kristina end modellile vajalikus vormis suudab hoida. “Itaalia köök on tõesti üks maitsvamaid maailmas ja seepärast on raske endale keelata erinevaid ülihästi lõhnavaid küpsetisi, maiustusi ja teisi kindlasti mitte vähem imelisi toite, eriti kui siin süüakse õhtusööki alles kell kümme õhtul. Just sellepärast võtsin alguses ka paar kilo juurde, mis ei jäänud muidugi märkamata modelliagentuurile. Sellepärast käin praegu korralikult treeningsaalis, jooksen parkides, söön õigesti ja õnneks on minu kaal normaliseerunud,” tunnistab Kristina rõõmsalt ning lisab veel: “Mis siin salata, nii mugav on teinekord joosta casting´ute vaheajal McDonaldsisse või haarata maitsev Itaalia panini. Kuid kui jalgadele ilmusid esimesed märgid tselluliidist, pidin igasuguse kiirtoidu ära unustama. Avastasin enda jaoks mitmeid maitsvaid ja kergelt valmivaid, aga vähese kalorsusega toite, ja harjusin nii ära, et nüüd ma ei saa enam arugi, kuidas ma suutsin kunagi rämpstoitu süüa,” tõdeb Kristina, et kiirtoitu süües on tselluliit kiire tulema.

Vaata allpool ka pildigaleriid!

Maria Luiza

Buduaar.ru