Modell loobus Victoria’s Secreti modellitööst!

Modell loobus Victoria’s Secreti modellitööst!

Kylie Bisutti on üks erakordselt õnnelik tüdruk. Nimelt osales ta tõsielushow’s, kus kümnete tuhandete noorte kaunitaride seast otsiti ühte ja ainust, kes sobiks Victoria’s Secreti modelliks. Kylie osutus võitjaks ning osales tänu sellele mitmetel pesushowdel ja pildistamistel. Nüüd aga otsustas kaunitar sellest loobuda.

Kylie Bisutti on üks erakordselt õnnelik tüdruk. Nimelt osales ta tõsielushow‘s, kus kümnete tuhandete noorte kaunitaride seast otsiti ühte ja ainust, kes sobiks Victoria’s Secreti modelliks. Kylie osutus võitjaks ning osales tänu sellele mitmetel pesu-show’del ja pildistamistel. Nüüd aga otsustas kaunitar sellest loobuda.

21aastane Kylie Bisutti teatas, et otsustas loobuda oma karjäärist Victoria’s Secreti modellina. Noor naine ütles, et on kristlane ning tundis ühtäkki, kuidas need paljud pesushow’d ja pildistamised ei sobi tema usuga kokku. Lisaks teatas preili, et tema keha on nüüdsest nähtav ainult tema abikaasale. Kylie abiellus vaid natuke enne reality-saate võitmist. 

Samas lisab kaunitar, et jätkab modellikarjääri, kui tal on võimalik rohkem riideid selga jätta. Tundub, et ka riietega karjäär läheb neiul hästi, kuna hiljuti osales ta reklaamis koos Jennifer Lopeziga.

 

Vaata pilte kaunitarist, kes Victoria’s Secretile selja keeras,  SIIT.

 

Buduaar.ee