Modell Mirjam Väljaots: “Internetist kaupa ostes olen ettevaatlik”

14 kommentaari
Modell Mirjam Väljaots: “Internetist kaupa ostes olen ettevaatlik”

Modell Mirjam Väljaots (23) on armas noor naine, kes  juba 14. eluaastast saadik on mööda maailma ringi reisinud ja modellindusega leiba teeninud. Mirjam on kokku puutunud ka missindusega, nimelt valiti ta 2007. aastal konkursil Miss Tallinn teiseks printsessiks. Samuti on käinud neiu Eestit esindamas Hiinas ja Koreas, kus ta tuli top kaheksa hulka. Mirjam võitis tiitli Miss Look of the Year. Tänavu  lõpetas  ta EBS´i võõrkeelte ja ärikorralduse eriala bakalaureuse kraadiga. Buduaar küsis Mirjamilt, kes alati väga stiilse ja väljapeetud välimusega silma paistab, kus ta shoppamas armastab käia ja milliseid kriteeriume rõivaste juures enim hindab.
 

Modell Mirjam Väljaots (23) on armas noor naine, kes  juba 14. eluaastast saadik on mööda maailma ringi reisinud ja modellindusega leiba teeninud. Mirjam on kokku puutunud ka missindusega, nimelt valiti ta 2007. aastal konkursil Miss Tallinn teiseks printsessiks. Samuti on käinud neiu Eestit esindamas Hiinas ja Koreas, kus ta tuli top kaheksa hulka. Mirjam võitis tiitli Miss Look of the Year. Tänavu  lõpetas  ta EBS´i võõrkeelte ja ärikorralduse eriala bakalaureuse kraadiga.

Buduaar küsis Mirjamilt, kes alati väga stiilse ja väljapeetud välimusega silma paistab, kus ta shoppamas armastab käia ja milliseid kriteeriume rõivaste juures enim hindab.

Tänu modellindusele on Mirjam töötanud väga huvitavates paikades üle kogu maailma. “Esimene reis viis mind Seouli, olin siis vaid 14-aastane. Lisaks olen töötanud sellistes linnades, nagu näiteks Bangkok, Tokyo, Hong Kong, Shanghai, Barcelona, Madrid, Milano, Istanbul, Helsingi ja New York. Ja mis seal salata, ka shoppamas eelistan pigem käia välismaal. Valik on suurem ja pole ohtu, et keegi sulle siin Eestis samasuguse kleidiga vastu jalutab. Eelistan kindlasti lihtsat ning klassikalist stiili. Kokteilikleidid on mulle alati meeldinud ja neid on mul kapis üle kümne.”

Suurt rolli mängib Mirjami jaoks ka kvaliteet. “See, millisest materjalist riideese tehtud on, loeb vägagi. Korralikust ja kvaliteetsest materjalist rõivas säilib ju palju paremini, ei veni välja ega muutu topiliseks juba peale esimest pesu. Olen pigem nõus natuke rohkem raha välja käima, kui halva kvaliteediga riiete peale raha raiskama.” 

Vahel tellib Mirjam riideid ka internetist. “On paar kindlat kohta, kust tellin ja tean, et ma ei saa petta. Sellega peab tõesti ettevaatlik olema ja näiteks Ebay’st ma tellida ei julge.”

Karin Karu

 

Vaata allpool ka pilte!

Fotograafid: Laura Kallasvee (pilt nr. 1 ja nr. 2) , Martin Saar (pilt nr. 4), Maksim Toome(pilt nr. 3) ja erakogu (pilt nr. 5)