Moedisainer Liina Stein: kui saaksin ise kingi disainida, tuleksid need metsikult seksikad

Moedisainer Liina Stein: kui saaksin ise kingi disainida, tuleksid need metsikult seksikad

Andekas moedisainer Liina Stein on Londonis moodi Louis de Gama käe all õppinud ning muuhulgas ka paljudele kohalikele staaridele nagu lauljatar Kerli Kõivule, tantsutäht Aleksandra Žeregeljale, Ženja Fokinile ning lauljatar Teele Viirale rõivaid disaininud. Buduaarile rääkis Liina oma unistusest hakata kunagi ise kingi disainima.

Andekas moedisainer Liina Stein on Londonis moodi õppinud Louis de Gama käe all ning muuhulgas ka paljudele kohalikele staaridele nagu lauljataridele Kerli Kõivule ja Teele Viirale, tantsutäht Aleksandra Žeregeljale ning Ženja Fokinile rõivaid disaininud. Buduaarile rääkis Liina oma unistusest hakata kunagi ise kingi disainima.

“Tahaksin tõesti kunagi ise kingi disainima hakata, ideid on mul meeletult ja oleks ju ülilahe, kui saaksin endale täpselt sellised kingad disainida, mida soovin. Hetkel ostan pea kõik oma kingad reisidelt, Eestis on valik väike ja igav. Lemmikuteks kingabrändideks on mul Irregular Choice, DKNY, Jefrey Campwell ning Michael Kors. London on shoppamiseks väga hea koht, mul pole kusjuures õrna aimugi, kui palju kingi sealt ostnud olen,” naerab Liina, kellel on garderoobis üle kahekümne paari kõrge kontsaga omapäraseid kingi, milliseid teiste Eesti naiste kapist ilmselt ei leia.

“Kahjuks on kingade disainimine kallis lõbu, seega hetkel oleks ainsaks võimaluseks, et sellega tegeleda, loteriivõit,” nendib Liina, et ise ta sellist raha nii naljalt kokku ei aja.

Karin Karu