MTV saatejuht Martin Veisman asub graafilist disaini õppima

MTV saatejuht Martin Veisman asub graafilist disaini õppima

Martin Veisman, kes on enamusele tuntuks saanud MTV saatejuhina, on lisaks telepurgis figureerimisele ka äris andekas. Nimelt on noormehel enda riidefirma, otsest brändi tal veel ei ole, kuid arvatavasti ei jää ka see kaugesse tulevikku. „Oma brändi hetkel ei ole, kuigi ma ei imesta kui varsti on,“ vihjab disainihuviline hakanud telepoiss salamisi.

Martin Veisman, kes on enamusele tuntuks saanud MTV saatejuhina, on lisaks telepurgis figureerimisele ka äris andekas.

Nimelt on noormehel enda riidefirma, otsest brändi tal veel ei ole, kuid arvatavasti ei jää ka see kaugesse tulevikku. „Oma brändi hetkel ei ole, kuigi ma ei imesta kui varsti on,“ vihjab disainihuviline hakanud telepoiss salamisi.

Idee disainiga tegelema hakata tekkis Martinil juba 11 klassis, mil ta hakkas ka teistele riietusalast nõu andma ning riideid disainima. Riietumise juures peab ta oluliseks, et see iseendale meeldiks, küll siis meeldib ka teistele.

Kust saab ta enda inspiratisooni? Saame vastuseks, et praktiliselt kõikjalt, mis ümbritseb teda igapäevaelus. „Kõik ümbruses toimuv paneb mõtted liikuma ja pastaka paberil jooksma,“ räägib Martin ning lisab, et paljud lahendused on tekkinud hetkeemotsioonidest.

Martini sõnul on tema põhitööks siiski kõik, mis on seotud MTVga, enda tulevikuplaanide kohta ei oska ta midagi kindlat öelda. „Eks näis, mis tulevik toob, ma pole eriliselt pikalt planeerija. Praegu tean ainult seda, et sügisest asun õppima graafilist disaini Eesti Kunstiakadeemias.“

Noore disaineri sõnul tuleb teha just seda, mida kõige paremini oskad ning hetkel on Martini jaoks see teletöö. Nagu ütleb tema lemmikväide: „Life passes most people by while they’re making grand plans for it!“ Just seda lauset järgib Martin enda elus!

Martini loodud lahedaid T-särke ja muud põnevat saab näha aadressil Heavymental.eu ning mowka.ee

 

Annika Ülejõe

Buduaar.ee