MTV VJ Martin Veisman põletas Miamis endale maika selga

 “Miamis põletasin ennast loomulikult päikese käes ära. Kuna mul oli maika seljas, siis järgnevad kaks nädalat oli mul nahal maika.” Nii rääkis MTV VJ Martin Veisman (23) Buduaarile oma meeleolukast puhkusereisist USA-sse.

“Miamis põletasin ennast loomulikult päikese käes ära. Kuna mul oli maika seljas, siis järgnevad kaks nädalat oli mul nahal valge maika.” Nii rääkis MTV VJ Martin Veisman (23) Buduaarile oma meeleolukast puhkusereisist USA-sse.

 “Miami oli enamasti rannas logelemine, Ocean Drivel söömine ning kohalikes klubides enda välja elamine. Reis oli ühesõnaga super, sest mind ootasid  Miamis sõbrad ees. Nendega sai mõnusalt  kino. Ühel õhtul mööda South Beachi ringi kolades sattusime mustade peole, kus sai kõvasti tantsu vihutud. Lõpuks tuli välja, et seal filmiti mingi räppari muusikavideot,” räägib Martin oma meeleolukast juhtumist.

 Seiklused sellega ei lõppenud. Ameerikat nimetatakse kõikide võimaluste maaks ja nii see ka on. Ühel päeval rentisid sõbrad kabrioleti ning põrutasid kõige lõunapoolsemasse tippu Key Westi, kus nauditi päikeseloojangut kuuba sigarite ja mehhiko toiduga. Kas pole mitte romantiline?

 Martini sõnul oli New York ootamatult sõbralik ja positiivne, kuna inimesed on seal toredad ning kompleksideta. Igatahes hea kontrast Eestiga võrreldes. “New Yorgi suurimaks elamuseks oli Empire State Buildingu öine külastamine,” tõdeb Martin.

 Siiski ei saa ükski reis mööduda tavapäraste äpardusteta. Ka Martin ei pääsenud puhta nahaga. “Sinna minnes suutsin juba Riia lennujaamas telefoni ära kaotada, mis oli õnneks hea, kuna keegi ei saanud puhkusel olles mind kätte. New Yorgis kolasin ühel õhtul Brooklynis ning pidin sõpradega kokku saama. Siis tuli meelde, et mul pole telefoni. Telefoniautomaadist helistades ei saanud kedagi kätte, seega läks umbes 1,5 tundi aega, enne kui nendega kontakti sain,” nentis VJ Martin kui vajalik ikka tänapäeval kõnetraat on.

 /Leemet Prits/