Muusik Mai Palling toob Buduaari turule kleidi, mille alghind on 500 eurot

Muusik Mai Palling toob Buduaari turule kleidi, mille alghind on 500 eurot

Juba sel nädalal 15.–16. märtsil Eesti Näituste messikeskuses aset leidev Buduaari turg tuleb läbi aegade suurim. Sel korral tuleb Buduaari turule müüma ka armastatud muusik ning pisipoja ema Mai Palling. Mai rääkis Buduaarile, et tema letist võib leida vägagi põnevaid asju, sealhulgas müüb ta maha ka ühe imekauni kleidi, mida pea terve Eesti kindlasti näinud on. Millise kleidiga tegu ja mida muud põnevat Mai müüki paneb – sellest juba allpool lähemalt. 

Juba sel nädalal 15.16. märtsil Eesti Näituste messikeskuses aset leidev Buduaari turg tuleb läbi aegade suurim. Sel korral tuleb Buduaari turule müüma ka armastatud muusik ning pisipoja ema Mai Palling. Mai rääkis Buduaarile, et tema letist võib leida vägagi põnevaid asju, sealhulgas müüb ta maha ka ühe imekauni kleidi, mida pea terve Eesti kindlasti näinud on. Millise kleidiga tegu ja mida muud põnevat Mai müüki paneb  sellest juba allpool lähemalt. 

Mai kinnitab, et tema riiete ning aksessuaaride hulgast leiab kindlasti erilise tähendusega asju. “Tegelikult ma ei ole veel päris lõplikku valikut teinud, aga kindlasti on minu riiete hulgas põnevaid ja erilisi asju. Lisaks on mul plaanis Buduaari turule tuua vähemalt üks kleit, mida no ütleme siis nii, et rohkem kui paar inimest näinud on,” vihjab Mai ja räägib edasi hindadest: “Ma ei oskagi praegu öelda, milliste hindadega ma oma kaupa müüma hakkan, aga seda oskan küll öelda, et üks väga eriline kleit maksab Buduaari turul vähemalt 500 eurot,” kommenteerib lauljatar.

Mai plaanib ka ise turul ringi vaadata ning suure tõenäosusega teeb ta ka mõned ostud. “Kindlasti tahan turule mitu ringi peale teha. Buduaari turg on lihtsalt nii vahva koht, et lausa patt oleks terve ürituse vältel paigal istuda.”

 

Buduaari turg toimub Eesti Näituste messikeskuses ning saab reedel 15. märtsil avapaugu kell 12.00–14.00, mil toimub VIP shopping, kuhu sel korral võimalik ka osta VIP-pilet, mis maksab 7,90 eurotVIP shopping annab võimaluse olla Sul esimene ja seega saada osa parimatest pakkumistest. Lisaks ootavad Sind snäkid ja kosutavad joogid, moe-show‘d ning muud väikesed üllatused. Pileteid VIP shoppingule saab osta juba 5. märtsist Buduaari kontorist või turupäeval kohapealt.  Kell 14.00–21.00 on turg avatud kõigile. Laupäeval toimub turg kell 10.00–18.00. Turu sissepääs maksab alates 11. eluaastast naissoost külalistele 3,50 eurot ja sisaldab värsket Buduaari ajakirjanumbrit ning kehtib kahepäevase piiramatu sissepääsuloana. Kuni 10-aastastele on sissepääs tasuta ning mehed saavad turule uudistama tulla 2 euro eest.

 

Karin Karu