NAINE KÄIB KOHTINGUTEL VAID rikaste meestega: “Ma ei näe selles probleemi!”

Miamist pärit 45-aastane Emma Rogers läks oma endisest elukaaslasest lahku viis aastat tagasi. Peale lahkuminekut leidis naine suurepärase viisi, mille abil pääseb ta eksootilistesse maadesse, šoppab kallites butiikides ning naudib elu täiel rinnal. Nimelt käib naine kohtamas vaid väga jõukate meestega.

Emma üritas peale lahkuminekut endale uut meest leida, aga asi lõppes alati südamevaluga ning naine tundis ennast õnnetult. Pärast lugematuid ebaõnnestunud kohtinguid liitus ta portaaliga, mis otsib rikastele meestele kaaslast. Lehekülg aitab meestel leida endale reisikaaslast, nii et võidavad mõlemad osapooled. 

Emma sõnul käib ta rikaste meestega kohtingutel, pakub neile seltsi ja käib reisidel kaasas. Vastu saab ta selle eest kalleid kinke, raha šoppamiseks ning saab reisida eksootilistes maades. Naise sõnul maksavad mehed hea meelega tema reisi eest ning kannavad ka kõik muud vajalikud kulud, vaid selle eest, et saaksid koos temaga aega veeta.

Emma sõnul on ta näiteks nelja kohtingu jooksul läinud meestele maksma üle 11 000 euro. Ta on käinud Hiinas šoppamas, Ameerikas suusatamas ning Vahemere kruiisil. Reisid pole naisele midagi maksma läinud, sest kõik kulud on kandnud mehed.

“Olen suhelnud üle 20 mehega, kuid olen käinud kõigest neljal kohtingul ning juba praegu olen meeestele üsna kopsaka summa maksma läinud,” sõnas ta.

Naise sõnul pole asi rahas, vaid ta peab mehega ka klappima. Enne reisile minemist suhtlevad nad internetis ning räägivad ka telefoni teel. 

Emmal on meestele karmid nõudmised. “Ma ei lähe kohtingule mehega, kes pole majanduslikult kindlustatud. Ma ei ole sellega lihtsalt harjunud. Kui nad ei jaksa mind ülal pidada või neil pole mulle midagi pakkuda, siis ma ei ole huvitatud.”

 

allikas: The Sun