NAINE PARANES GRUPIVÄGISTAMISEST ja kaotas kehakaalust ligi 100 kilo

27-aastase Uus-Meremaalt Aucklandist pärit Simone Andersoni elu näib kõrvaltvaatajatele justkui ilusa muinasjutuna – naine on suurepärases vormis ja tema kihlatu tegi talle peale kolme aastast koos olemist abieluettepaneku. Simone elu pole aga mitte koguaeg nii muretu olnud, vahendab Daily Mail. 

Simone kehakaal hakkas teismelisena iga aasta 10-15 kg võrra tõusma ning keskkooli lõpuks kaalus naine 120-130 kg. Hiljem tõusis tema kaal lausa 169 kiloni. 2014.aasta augustis otsustas Simone, et võtab ennast kokku ja muudab oma elu. Ta läbis maovähendusoperatsiooni ja kaotas järgmiste kuudega 92 kg. 

Vaid aasta peale kaalukaotust leidis tema elus aset aga jube sündmus: ta langes grupivägistamise ohvriks. Naine meenutab, et oli sõpradega baaris ning umbes kell 3 öösel tundis, et on juba parajalt purjus ning otsustas koju minna. Tema juurde tuli kamp mehi, kes rääkisid järelpeost. “Nad viisid mu enda majani ja juhatasid tuppa. See oli see hetk, kui sain aru, mis nüüd päriselt toimuma hakkab. Viis mees vägistasid mind kaks tundi. Ma ei olnud suuteline neid peatama, sest mul oli oma keha üle nii vähene kontroll,” rääkis naine. 

Hiljem suutis Simone majast põgeneda. Naise sõbrad julgustasid teda politseisse minema, kuid seda ei suutnud Simone teha, sest kartis, et äkki pole politseinikud tema suhtes mõistvad. Simonel võttis kuid, et leida jälle vaimset tasakaalu ning juhtunust üle saada. 

Peale maovähendusoperatsiooni ja kaalulangust oli Simonel väga palju üleliigset nahka. 2015.aasta läks ta iluoperatsioonile, mille käigus lõigati tal ära rohkelt rippuvat nahka. 

Hiljuti leidis tema elus aset väga õnnelik päev: ta kihlus. Simone kallim palus teda endale naiseks keset imekaunist loodust. “Me oleme kogenud ja saavutanud viimaste aastate jooksul nii palju, et ma ei suuda ära oodata meie ühist tulevikku. Kui teda kohtasin, siis teadsin, et ühel päeval saab temast minu abikaasa,” sõnas naine.