NAINE SAAVUTAS UNISTUSTE FIGUURI ja jättis oma mehe maha

NAINE SAAVUTAS UNISTUSTE FIGUURI ja jättis oma mehe maha

Armastus ei hüüa tulles ja seda õiget kohates kaob igasugune reaalsustaju ning võidab südamehääl! Täpselt nii juhtus 50aastase inglismaalt pärit Pamela Hunt’iga, kes jättis oma abikaasa maha, et olla koos oma unistuste mehega!

Armastus ei hüüa tulles ja seda õiget kohates kaob igasugune reaalsustaju ning võidab südamehääl! Täpselt nii juhtus 50aastase Inglismaalt pärit Pamela Hunt’iga, kes jättis oma abikaasa maha, et olla koos oma unistuste mehega!

Pamela ja tema abikaasa Vince Coombs kolisid mõned aastad tagasi Hispaaniasse ning just seal kohtus Pamela mehega, kes tema elu pea peale pööras. Nimelt tundis Pamela, et tema füüsiline vorm on aastatega kehvemaks läinud ning ta võttis endale personaaltreeneri, keda nähes unustas naine oma seadusliku abikaasa hetkega. Uus suhe nii kiirelt aga ei arenenud.

Pamela treenis mitmeid kuid 58aastase eratreeneri Ray valvsa pilgu all ja saavutas peagi oma unistuste figuuri ja koos sellega muutus ka naise mõtteviis ja elustiil. Ta kiindus Ray’sse üha enam ning tunded oma seadusliku abikaasa vastu hakkasid jahtuma, kuid niisama lihtsalt ta oma abielu lõpetada ei soovinud ning petmisele ta samuti ei mõelnud. Ühel hetkel pidi naine endale aga tunnistama tõsiasja, et ta on oma eratreenerisse kõrvuni armunud ja et ta ei suuda oma elu samas taktis jätkata.

Võttis aega, ent naine tunnistas abikaasale üles, et tema südames on teine mees ja nad lõpetasid oma abielu sõbralikul toonil. Õnneks tema mees oli mõistev ja ilmselt ka tema oli aru saanud sellest, et nende abielu on kokku kuivanud.

Pamela eratreener Ray ei olnud naisele kordagi külge ajanud ja ta teadis, et ta on abielus, seega hoidis ta oma tunded vaka all. Pamela kogus pikka aega julgust ning saatis lõpuks Ray’le sõnumi, kus ta kirjutas, et tema abielu on läbi ja et tal on tema vastu tunded tekkinud. Naise õnneks vastas Ray samaga ja tänaseks on nad koos olnud mitu aastat.

Nii Pamela kui ka Ray on oma elu kulturismile pühendanud ja nende päevad mööduvad jõusaalis, kus mõlemad töötavad ja vabadel hetkedel ka trenni teevad! 

Vaata pilte siin

Allikas: dailymail.co.uk