NAINE TEGI MÜÜGIKUULUTUSES piinliku vea ja paljastas oma rinnad

NAINE TEGI MÜÜGIKUULUTUSES piinliku vea ja paljastas oma rinnad

Tänapäeval on väga popp internetis igasuguseid asju müüa. Lisaks sellele, et see on mugav, ei vaja see ka palju vaeva. Tee lihtsalt foto, pane see internetti üles ja jää ootama potentsiaalset ostjat. Selliselt käitus ka üks naine, kuid müügikuulutust üles pannes tegi ta piinliku vea ning paljastas kogemata oma rinnapartii. 

Naine soovis maha müüa kappe ning kuna keegi põrsast kotis ei osta, siis tegi naine müüdavast esemest foto. Seejärel lisas ta müügikuulutuse internetti ning jäi ootama, et keegi kappide vastu huvi tunneks. Suur oli aga naise üllatus, kui talle saabus kiri, et müügikuulutusest on näha naise paljad tissid. 

Nimelt oli naine ära unustanud, et kappide vahel on peegel, millelt on selgelt näha, et ta on alasti. Apsaka avastas üks ostuhuviline, kes esmalt arvas, et tegu on naljapildiga, kuid otsustas siis müüjat piinlikust äpardusest teavitada. 

Naise tütar Sophie Eke pidas apsakat erakordselt naljakaks ning postitas nii müügipildi kui ka kirjavahetuse ostuhuvilisega Twitterisse.