Me kasutame küpsiseid. Need aitavad meil teid meeles pidada!
Saan aru
Mis on küpsised?

Neljapäev, 25. veebruar

Tuule, Tuuli, Tuulike, Tormi 

Telesaated
tv3
TV3
Lisaks..
tv6
TV6
Lisaks..
3plus
3+
Lisaks..
Jälgi meid:

NAINE VÄIDAB, ET enda uriini joomine parandas tema tervist

NAINE VÄIDAB, ET enda uriini joomine parandas tema tervist

Kuigi oma uriini joomine võib kõlada haige naljana, siis 33-aastane Inglismaalt pärit joogainstruktor Kayleigh Oakley väidab, et igahommikune oma uriini tarbimine on tunduvalt tema tervist parandanud, kirjutab Daily Mail. 

Kayleigh väidab, et uriini joomine aitas tal lahti saada kroonilisest valust, parandas tema immuunsüsteemi ja lisaks läks ka naise jume tunduvalt klaarimaks. Juba lapsepõlvest saadik on teda kimbutanud nõrgenenud immuunsusega kaasnevad probleemid ja teismelisena diagnoositi Kayleigh’l autoimmuunhaigus Hashimoto tõbi, mille tõttu ei tööta korralikult ka ta kilpnääre.

Kaks aastat tagasi, kui ta alternatiivsest uriiniteraapiast kuulis, otsustas ta seda ka omal nahal järele proovida. Kayleigh joob igal hommikul klaasitäie oma uriini ja määrib seda ka näole. Ta rääkis intervjuus, et alates sellest, kui ta uriiniteraapiaga algust tegi, tunneb ta ennast paremini kui kunagi varem. 

Uriiniteraapial on tegelikult pikk ajalugu. Juba Vana-Kreeka teadlane Hippocrates rääkis 400 aastat enne Kristust uriini kasulikkusest ning arendas uriiniteraapiat. Ta uskus, et uriini tarbimine taastutvustab organismile varajasemaid psüühilisi ja psühholoogilisi kogemusi ning et see nn teine võimalus tõstab oluliselt keha immuunsust.

Samas on erinevatest teadusuuringutest selgunud, et uriini joomisel pole mitte ühtki positiivset toimet, vaid see võib meie tervisele suisa ohtlikuks osutuda. Näiteks võivad uriinis peituda bakterid, mis tekitavad organismis ohtlikke põletikke. Samuti võib uriin sisaldada toksilisi aineid, millest keha tahab lahti saada. 

 

Sarnased artiklid