Naised eelistavad Peep Taimlat ilmatüdrukutele

37 kommentaari
Naised eelistavad Peep Taimlat ilmatüdrukutele

Mida kõike naised omavahel ei aruta. Viimati leidsime Buduaari väga jutukas suhtlemisfoorumis teema, mis arutleb, kas ETVst Kanal2 Reporterisse kolinud staaźikas meessoost ilmateadustaja Peep Taimla on väärikas asendus ilmaneidude. Arvamusi leiab seinast seina, kuid enamus neidiseid arvab siiski, et Peep on palju parem ilmateadustaja kui noored naissoost ilmateadustajad.

Mida kõike naised omavahel ei aruta. Viimati leidsime Buduaari väga jutukas suhtlemisfoorumis teema, mis arutleb, kas ETVst Kanal2 Reporterisse kolinud staaźikas meessoost ilmateadustaja Peep Taimla on väärikas asendus ilmatüdrukutele. Arvamusi leiab seinast seina, kuid enamus neidiseid arvab siiski, et Peep on palju parem ilmateadustaja kui noored naissoost konkurendid.

Teemaalgataja Miizu tõstatas Buduaari suhtlemisfoorumis küsimuse, sest tema meelest ei peaks üks ilmateadustaja olema “õllekõhuga keskealine mees” ja kogu maailmas on tavaks ilmateadustajatena ilusaid noori naisi näha. Vastukaaluks sellele arvamusele leiavad mõned, et uudistesaade Reporter muutus tõsiseltvõetavamaks, kui Peep sinna üle kolis. “Mulle väga meeldib Peep Taimla, selline muhe meesterahvas. Tema on vist ainus ilmateadustajatest, kes ka tegelikult midagi ilmast jagab,” kommenteerib CherryBerry. “Peep on parem kui  need jubeda dikstiooniga megabeibed,” ütleb Tasha. Marle täiendab, et ainus, millest ta Peebu puhul puudust tunneb, on võimalus riietust kommenteerida.
Vaatamata sellele, et noori naisi on teleekraanil ilusam vaadata, eelistavad siiski enamus naisi Peep Taimlat ilmaneidudele. “Oluliselt parem on, kui mingi mees on seal, sest kui ilusad noored tibid on, siis peale ilmateate vaatamist ei mäleta, mis ilma ennustati,” ütleb Arxz, kelle meelest tõmbavad ilmatibid fookuse ilmalt oma välimusele.

Vähemalt Buduaari suhtlemisfoorumis on Peep ilmaneidudele tuule alla teinud. Mida arvad sina- kas Peep on parem kui kaunid ilmatüdrukud?