Naised, hoidke alt! Uus poistebänd The Must vallutab peagi teie südamed. VIDEO!

Naised, hoidke alt! Uus poistebänd The Must vallutab peagi teie südamed. VIDEO!

Noorte Eesti neidude südamete vallutamist on alustanud uus poistebänd The Must.  Tegemist on noorte, progressiivsete ning tegusate kuttidega, kelle muusika ei jäta külmaks kedagi. Buduaar rääkis bändi liikmete Dima, Gustavi ja Eikoga ning uuris, miks nad Eesti neidude seas nii popid on, mil moel nende muusika teiste omast erineb ja kuidas on lood nende eraeluga ehk siis kes neist on hõivatud ja kes mitte.

Noorte Eesti neidude südamete vallutamist on alustanud uus poistebänd The Must. Tegemist on noorte, progressiivsete ning tegusate kuttidega, kelle muusika ei jäta külmaks kedagi. Buduaar rääkis bändi liikmete Dima, Gustavi ja Eikoga ning uuris, miks nad Eesti neidude seas nii popid on, mil moel nende muusika teiste omast erineb ja kuidas on lood nende eraeluga ehk siis kes neist on hõivatud ja kes mitte.

Laulmisega on kõik bändiliikmed varemgi tegelenud ning Dima on osalenud ka “Eesti otsib superstaari” saates, kus ta jõudis välja poolfinaali. 

Palusime poistel oma muusikastiili iseloomustada. “Meie bändile on lähedane kas club või dance pop. Kuid see ei tähenda, et me tulevikus ei võiks tegeleda ka teiste muusikastiilidega. Hetkel käib meil muusikaloomine täie hooga – eksperimenteerime ja üritame olla võimalikult loomingulised. Aga tõsi on see, et Eestis ei ole praegu teist sellist poistebändi nagu The Must! Vähemalt sellise muusikastiiliga kindlasti mitte,” kinnitavad kutid, et nende looming on Eestis ainulaadne.

Põhjust, miks noormehed noorte neidude seas niivõrd popid on, julgevad nad vaid oletada. “Me ei julge midagi kindlat tõesti põhjuseks tuua, võime vaid loota, et võluvõti on meie muusika, mis ei jäta neid külmaks ja ehk ka meie ise – kolm eesti kutti, kes loovad midagi meelepärast just neile. Aga jah, sellisele küsimusele peaksid vastama hoopis meie kaunid naisfännid,” muigavad Dima, Gustav ning Eiko. 

Kuidas on aga lood kuttide eraeluga? “Meie bändi liikmetest Dima (23) on vaba, Gustav (20) on hõivatud ja Eiko (21) ei anna kommentaare oma suhtestaatuse kohta,” tuleb vastus pärast mõningast mõttepausi. 

Poisid on seadnud eesmärgiks vallutada kõigi Eesti tüdrukute südamed ning miks mitte murda välja ka välismaale. 

Kuula allpool ka ansambli The Must laulu “Be My Girl”. Kuidas meeldib?

Karin Karu