Naised ootavad meestelt kihlasõrmust juba teisel aastal

Suurbritannias selgus värskest uuringust, et mehed teevad
abieluettepaneku suhte kolmanda aasta veerel, kuid naised tahaksid
sõrmust kolm kuud varem – teise suhteaasta keskpaiku, vahendab Daily
Maili Eesti Päevaleht . Keskmine mees jõuab abieluettepanekuni kaks aastat, üksteist kuud ja
kaheksa päeva pärast esmakohtumist. Naised tahaks aga abieluettepanekut
kuulda varem, keskmiselt kaks aastat, seitse kuud ja 24 päeva pärast
kohtumist.

Suurbritannias selgus värskest uuringust, et mehed teevad abieluettepaneku suhte kolmanda aasta veerel, kuid naised tahaksid sõrmust kolm kuud varem – teise suhteaasta keskpaiku, vahendab Daily Maili Eesti Päevaleht .

Keskmine mees jõuab abieluettepanekuni kaks aastat, üksteist kuud ja kaheksa päeva pärast esmakohtumist. Naised tahaks aga abieluettepanekut kuulda varem, keskmiselt kaks aastat, seitse kuud ja 24 päeva pärast kohtumist.

Briti pulmamessi „The National Wedding Show” tellitud uuringus küsitleti 3 000 abielus või lihtsalt püsisuhtes elavat britti.
Uuringust selgus, et iga kümnes inimene on endale mõttes seadnud piiri: selleks ajaks olen abielus. Ja koguni 75% selle tähtaja seadnud inimestest lubab suhte lõpetada, kui enesele seatud tähtaeg on täis saanud, aga suhtest pole abielu saanud. Paraku näitab uuring ka seda, et meestel on raske naiste romantilisi ootusi täita, kuna 43% naistest, kellele partner tõepoolest tegi enne kolmandat aastapäeva abieluettepaneku, leidsid, et see võinuks romantilisem olla. Neist nurisejatest omakorda 42% ka ütlesid seda oma armsale mehele.

 
Kuigi naised himustavad abielu enne suhte kolmanda aasta täistiksumist, ei söanda nad ise ettepanekut teha. Uuring näitas, et vaid üks naine kümnest on abieluettepaneku ise teinud või nõus seda tegema.
 
 
 
/Toimetas: Helena-Reet Ennet, peatoimetaja/