NAISED SUNDISID PISIKESE kutsika suitsu tõmbama

NAISED SUNDISID PISIKESE kutsika suitsu tõmbama

Kaks Bangkokist pärit naist postitasid internetti hiljuti video, milles sundisid pisikese koerakutsika suitsu tõmbama. Ilmselt oli nende jaoks tegu väga naljaka olukorraga, sest taustal on kuulda, kuidas naised naeravad. Video ajas loomakaitsjad aga hetkega marru, vahendab The Sun. 

Taist pärit Rattiyakorn Prangthong ja tema partner Tango avaldasid internetis video, kus sunnivad väikest Staffordshire’i bullterjeri kutsikat suitsetama. Videol on näha, et üks naistest paneb suitsu unisele kutsikale suhu ning süütab selle siis põlema. Pisike kutsikas hingab seda sisse ja väriseb natuke. Ilmselt oli naiste jaoks kõnealune olukord väga naljakas, sest videos on kosta, kuidas nad naeravad. Pole teada, kas tegemist oli tavalise suitsu või kanepisuitsuga. 

Ei läinud kaua mööda, kui videot nägid ka loomaarmastajad, keda selline käitumine endast välja ajas. Nende sõnul ei sobi sellised inimesed kohe kindlasti koeraomanikeks. “See on nii rumal tegu. Koera eest peab hoolitsema, mitte kasutama teda mänguasjana, kellega lolli nalja teha,” kirjutas üks sotsiaalmeediakasutaja. 

Kutsika omanikud väitsid aga seepeale, et tegemist oli vaid ohutu naljaga ja et koeraga on tegelikult kõik korras. Nad vabandasid oma teo eest ning lubasid, et nad ei tee enam kunagi sedasi. “Mõistame, et kõik, kes loomi armastavad, tahavad veenduda, et kutsikaga on kõik hästi. Me vabandame ja võtame vastutuse. Oleme edaspidi targemad,” laususid koeraomanikud. 

Ka Bangoki korrakaitsjaid on šokeerivast videost juba teavitatud. 

Vaata kõnealust videot siit