NÄITLEJA CHARLIE SHEEN võitleb surmahaigusega

NÄITLEJA CHARLIE SHEEN võitleb surmahaigusega

Näitleja Charlie Sheen (50) on eluaeg narkootikumidega pahuksis olnud ning ka alkoholisõltuvusest pole ta kunagi lahti saanud. Lisaks on tal elujooksul olnud ilmselt tuhandeid erinevaid sekspartnereid ja paljud neist on prostituudid. Nüüd jõudis meediasse šokeeriv uudis, et Charlie on HIV-positiivne!

Näitleja Charlie Sheen (50) on elu aeg narkootikumidega pahuksis olnud ning ka alkoholisõltuvusest pole ta kunagi lahti saanud. Lisaks on tal elu jooksul olnud ilmselt tuhandeid erinevaid sekspartnereid ja paljud neist on prostituudid. Nüüd jõudis meediasse šokeeriv uudis, et Charlie on HIV-positiivne!

Arvatakse, et Charlie on oma haigusest teadlik olnud aastaid ja ainus, kes sellest veel teadis, on tema eksabikaasa Denise Richards. HI-viirusesse nakatus Charlie millalgi peale Denise’ist lahkuminekut ning seni on tal õnnestunud seda ka edukalt varjata, ent nüüd jõudis info meediasse. Näitleja rääkis oma haigusest paarile lähedasele sõbrale, keda ta usaldas, ent keegi neist lasi jutu lahti.

Nüüd ähvardavad meest mitmed endised sekspartnerid kohtuhagiga, kuna nad polnud vahekorda astudes näitleja olukorrast teadlikud. Mitme ekspartneriga on Charlie’il õnnestunud isegi kokkulepe saavutada – ta maksis neile raha ja sõlmis nendega konfidentsiaalsuslepingu, et jutt edasi ei leviks. Antud hetkel selline kokkulepe enam ei toimi, sest Charlie haigusest teab tänasest terve maailm.

HIV põhjustab omakorda AIDS’i ehk omandatud immuunpuudulikkust, mille tagajärjel inimene sureb oportunistlikesse haigustesse! Oportunistlikud haigused on haigused, millesse terve immuunsüsteemiga inimene ei nakatu või reeglina ei sure nagu näiteks erinevad seenhaigused, kopsupõletik ja paljud teised haigused. AIDS aga nõrgestab immuunsüsteemi ja selle tagajärjel ei suuda keha võidelda ning sureb.

Loomulikult on väga kurb, et Charlie HI-viirusesse nakatus, ent taolise eluviisiga oli see paraku ju aja küsimus. 

Allikas: people.com, internet