Näitleja Gerli Rosenfeld ülbeid mehi ei salli

 

Noor ja särav koreograaf, lauljatar ning näitleja Gerli Rosenfeld (20) tegi kaasa ka kodumaises menufilmis "Vasaku jala reede". Kuid millised mehed Gerlile meeldivad ja mida peab heledapäine kaunitar meeste juures suurimaks turnoff'iks? Buduaar uuris järgi.


 

Noor ja särav koreograaf, lauljatar ning näitleja Gerli Rosenfeld (20) tegi kaasa ka kodumaises menufilmis “Vasaku jala reede”. Kuid millised mehed Gerlile meeldivad ja mida peab heledapäine kaunitar meeste juures suurimaks turnoff‘iks? Buduaar uuris järgi.

Gerli jaoks on mehe juures oluline tervikpilt. “Oluline on mehe korrektne välimus, mis hõlmab nii riietust, soengut kui ka olekut. Mees peab olema selline, kes mulle lihtsalt silma jääb. See on tunnetuslik küsimus, seda ei saa sõnadesse panna,” selgitab Gerli.

Suurimaks turnoff‘iks on Gerli jaoks aga ülbus: “Kui mees on enesekeskne ja ülbe ning ei oska arvestada teistega, siis ta ei vääri minu tähelepanu.”.

Milliseid iseloomujooni Gerli aga meeste juures kõige rohkem hindab? “Üheks tähtsamaks iseloomujooneks pean ambitsioonikust. Mees võiks olla elus ”edasijõudja tüüp”, aga mitte kodus diivanil ”õllekõhu” kasvataja. Tähtsad iseloomujooned on veel kindlasti ka ausus ja oskuslik suhtlemine teiste inimestega,” võtab Geli jutu kokku.

Milliseid iseloomujooni Sina meeste juures kõige rohkem hindad?

Karin Karu