Näitleja Lake Bell: mul on raske rasedana stiilseks jääda

Näitleja Lake Bell: mul on raske rasedana stiilseks jääda

Alati viimase moeröögatuse järgi stiilselt ja moekalt riietuv näitleja Lake Bell rääkis ajakirjale Vogue, et ei oska end rasedana riietada.  Oma tatoo kunstnikust abikaasa Acott Campbelliga esiklast ootav näitleja tunnistab, et tema garderoob pole nii šikk kui ta sooviks. “See pole nii nauditav kui varem,” kurdab seitsmendat kuud lapseootel Lake Vogue’ile.

Alati viimase moeröögatuse järgi stiilselt ja moekalt riietuv näitleja Lake Bell rääkis ajakirjale Vogue, et ei oska end rasedana riietada.  Oma tatoo kunstnikust abikaasa Scott Campbelliga esiklast ootav näitleja tunnistab, et tema garderoob pole nii šikk kui ta sooviks. “See pole nii nauditav kui varem,” kurdab seitsmendat kuud lapseootel Lake Vogue’ile.

“Olen seitsmendat kuud rase ning minu stiilitunnetus on justkui välja lülitatud. Püüan olla rahulik ja üritan endiselt huvitavalt riietuda. Väga raske on ka tunnetada piiri, mis on elegantne ning maitsekas, sest nüüd vajab keha palju enam tuge,” räägib naine.


Scott Campbell, Lake Bell
Foto: Scanpix

End reisides alati ekstra üles löönud staar ütleb nüüd, et peab olulisemaks mugavust. “Varem tundsin alati, et pean end reisides alati natuke rohkem sättima, aga nüüd last oodates soovin vaid, et oleks mugav – nii et mu riidevalikud on paljude jaoks uuenduslikud,” lisab kaunis naine naerdes.

 

Autor: Helena-Reet Ennet