Näitlejanna Margret Järv: Tuleb olla kaval, et uudishimulikud surkijad ja lipitsejad sinu elu muuta ei saaks!

Näitlejanna Margret Järv: Tuleb olla kaval, et uudishimulikud surkijad ja lipitsejad sinu elu muuta ei saaks!

Margret Järv on enamusele tuntud juuksur Lauri Pedaja kallimana. Sellest hoolimata on tegu ühtlasi ka väga andeka noore näitlejannaga, keda loodetavasti ootab ees helge tulevik. Buduaar uuris, mil moel on meedia tema ning Lauri suhet mõjutanud ning kuidas edeneb tema näitlejakarjäär.

Margret Järv on enamusele tuntud juuksur Lauri Pedaja kallimana. Sellest hoolimata on tegemist ühtlasi ka väga andeka noore näitlejannaga, keda loodetavasti ootab ees helge tulevik. Buduaar uuris, mil moel on meedia tema ning Lauri suhet mõjutanud ning kuidas edeneb tema näitlejakarjäär.

Margret ise ei tunne, et oleks avalikkusele tuntud isik, samuti ei mäleta, et oleks meedias midagi nii šokeerivat öelnud, mis ehmataks tema vanemaid. Paljudele on noor neiu jäänud silma näitlejaoskustega lühifilmis „Kuidas ma talle ütlen, et olen rase?“ ning seriaalis „Ohver.“ Lisaks näitlemisele proovib neiu kätt ka meigikunstnikuna ning on igati aktiivne spordi vallas. „Käin koolis, avastan oma annet ka meigikoolis, vahel eksin trennisaali ära, laulan kodus salaja, käin palju kinos, teatris ja rockmuusika kontsertitel ning olen lihtsalt üks noor perenaine, kes kodus korda loob ja hoiab,“ lausub kaunitar.

Noort näitlejannat on viimasel ajal väga tihti nähtud koos aega veetmas lauljatar Jana Kasega. Margret tunnistab, et see on normaalne, kuna nad on väga head sõbrannad. Mis neid kahte peale sõpruse veel seob? „Kohe meenub, et meis mõlemas on slaavi verd,“ sõnab ta. Koos käivad neiud nautimas erinevaid üritusi ning pidustusi, teatavasti aga pidev väljas käimine väsitab ning rusub inimest. Ometi näeb Margret alati särav ning värske välja, mis on tema ilu saladus? „Kõige parem puhkus on see, kui saan olla inimestega, keda väga armastan. Nii igav kui see vastus ka poleks, tuleb tunnistada, et head geenid hoiavad poole vaeva välimuse eest hoolitsemisel ära. Teen elementaarseid asju, mida kõik naised kauni välimuse nimel teevad, ei midagi ekstravagantset. Kõiksugused pikendused ja suurendused pole minu teema,“ tunnistab neiu.

Olles Lauri Pedaja kallim, on Margret aru saanud, et tuleb olla kaval, tulemaks toime meedia tähelepanuga ning inimestega, kellele meeldib surkida teiste eraeludes. „Tuleb olla kaval, et uudishimulikud surkijad ja lipitsejad sinu elu muuta ei saaks. Me pole kedagi nii kaugele lasknud, et see kurnavaks võiks osutuda.“

Noore ea kohta on neiu juba paljugi korda saatnud ning suutnud end tõestada nii endale kui ka teistele. Tulevikuplaanide kohta ei oska ta veel midagi kindlat öelda. „Elame-näeme,“ lausub Margret. Unistused on need, mis on teda seni elus edasi viinud ning on kindel, et ta neid niipea maha ei mata. „Unistan ja usun neisse, sest kui midagi endale eesmärgiks sean, siis alatedlikult püüdlengi selle poole, kuni unistus on täide läinud,“ räägib Margret Buduaarile.

Buduaar.ee